امام جمعه ملارد:
بسترسازی و ارائه خدمات بیشتر به خانواده شهدا و ایثارگران ملارد ضروری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶
امام جمعه ملارد گفت: بسترهای لازم و ارائه خدمات بیشتر به خانواده شهدا و ایثارگران و با کمک عزیزان و مدیریت شهرستان بتوانیم در راستای تقویت باورهایی که برای آن جنگیدیم، قدم برداریم و آن را تثبیت کنیم.
بسترسازی و ارائه خدمات بیشتر به خانواده شهدا و ایثارگران ملارد ضروری است
 
به گزارش«ایثار»، حجت‌الاسلام و المسلمین حاج اقا حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد در دیدار با عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه شهدا از جایگاه والایی در بین مردم استان قزوین برخوردار هستند و ما باید ادامه دهنده راه شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس باشیم اظهار داشت: تقدیر و تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان جزء وظایف ذاتی همه به ویژه مسئولان است.

وی با بیان اینکه باید گام‌های خوبی در جهت حفظ ارزش‌های اسلامی و هشت سال دفاع مقدس برداشته شود ادامه داد: در دیدار با خانواده این عزیزان همه از ایثار و استقامت آنها قوت می‌گیریم تا پیروی از راه شهدا لحظه‌ای درنگ نکنیم.

 امام جمعه ملارد با اشاره به لزوم تقویت روحیه ایثارگری تصریح کرد: امیدواریم با ایجاد بسترهای لازم و ارائه خدمات بیشتر به خانواده شهدا و ایثارگران و با کمک عزیزان و مدیریت شهرستان بتوانیم در راستای تقویت باورهایی که برای آن جنگیدیم و با آنها کشور به امیدی برای کشورهای اسلامی به ویژه کشورهای منطقه تبدیل شد، قدم برداریم و آن را تثبیت کنیم.

 حسینی نوری با اشاره به اینکه یاد و خاطره شهدا انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس باید زنده نگه داشته شود عنوان کرد: برای تثبیت این موقعیت باید در این منطقه پرتلاطم با گسترش فرهنگ ایثار و شهادت که تنها ابزار مهمی است که در دست داریم و دشمنان نمی‌توانند آن را از ما بگیرند، بتوانیم این فرهنگ را به نسل جوان منتقل کنیم.
کد مطلب: 242551
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...