مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران:
کارکنان بنیادشهید سفیران و نمایندگان در جهت خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲
مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: سختی و با ارزش بودن کار مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای همه ما مشخص است و در اصل کارکنان این مجموعه سفیران و نمایندگان شهدا در جهت خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند.
کارکنان بنیادشهید سفیران و نمایندگان در جهت خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در نشست با کارکنان بنیاد شهید ملارد  و همچنین در جریان بازدید از بنیاد شهید این شهرستان با اشاره به جایگاه شهدا و جانبازان اظهار داشت: بالاترین مرتبه‌ای که خدا برای شهدا قرار داده به عنوان کسانی است که به تعبیر قرآن قتل فی سبیل‌الله هستند؛ جانبازان نیز آماده تقدیم جان خویش برای اسلام بودند و برای دفاع از ارزش‌ها و پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) به جانبازی نایل آمدند.
وی ادامه داد: جانبازان شهدای زنده‌اند، در جبهه‌ها جان خویش را برای رضای خدا و حفظ دین اسلام در دست گرفتند و آماده فدا کردن بودند و برای خواست خدا قیام کردند و به درجه جانبازی رسیدند و به وظیفه عمل کردند و اگر در ادامه مسیر همچنان آماده باشند مرتبه ارزشمند شهادت برایشان باقی می‌ماند.
مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: اینها رفتند برای رضای خدا و جان و اعضا و جوارحشان را تقدیم کردند و کسانی که به ایشان خدمت می‌کنند مسئولیت ارزشمندی برعهده دارند.
مرتضوی تأکید کرد: شهدا و ایثارگران و بازماندگانشان نزد خداوند محبوبیت دارند و خدمت به این عزیزان اگر خالصانه و با صبر و تحمل همراه باشد ارزشمند است، این خدمت به کسانی که همه چیزشان را برای خدا داده‌اند عبادت است و ثواب و مزد این خدمت نزد خداوند بسیار است.
وی همچنین گفت: سختی و با ارزش بودن کار مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای همه ما مشخص است و در اصل کارکنان این مجموعه سفیران و نمایندگان شهدا در جهت خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند.

مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان‌های استان تهران افزود: به جهت سختی و ظریف بودن کارهای مجموعه بنیاد شهید فعالیت‌هایش را نمی‌توان با سایر دستگاه‌های اجرایی مقایسه کرد چرا که خدمت به قشری که سرمایه‌ها نظام انقلاب اسلامی هستند و توقعات به حقی دارند، واقعا یک مجاهدت است.

مرتضوی در پایان با بیان اینکه کارکنان این نهاد مقدس باید هم قدردان و هم شکرگزار باشند که در چنین مکانی خدمت می‌‌کنند اظهار داشت: صبر و حوصله به خرج دادن به شنیدن درد و دل های جامعه‌ای که آسیب روحی و جسمی دیده است، کار هر کسی نیست.
کد مطلب: 242553
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...