ديدار مديركل بنياد شهيد با خانواده شهید «رسولی»:
اقتدار و صلابت امروز ما مدیون حماسه‌آفرینی شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان‌هاي استان تهران با بيان اينكه امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهدا و ایثارگران است گفت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را به نخواهد داد.
اقتدار و صلابت امروز ما مدیون حماسه‌آفرینی شهدا و ایثارگران است
 
به گزارش «ايثار»؛ عبدالله مرتضوي امروز در ديدار با خانواده شهيد «محمدرضا رسولی» كه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حاج اقا حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد صورت گرفت اظهار داشت: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران یک وظیفه است و حداقل کاری است که باید همه مسئولان کشور انجام دهند اما این دیدارها برای ما نیز به نوعی تجدیدخاطره دوران دفاع مقدس است.
وي خطاب به خانواده شهدا با بیان اینکه شما اولاد و پاره تن خود را داده‌اید و امروز سربلند هستید و ما هم می‌دانیم که آرامش امروز کشور مرهون خون شهداست و قدردان خون شهدا هستیم گفت: شهدا عزیز و بزرگ هستند.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان‌هاي استان تهران تصريح كرد:‌ اگر این شهدا به فکر زندگی خود بودند می دانستند که بعد از دانشگاه زندگی آنها تأمین است اما به ایمان و اعتقادات خود عمل و شهادت را انتخاب کردند و ما مدیون و قدردان رشادت‌های خانواده شهدا و جانبازان هستیم.
مرتضوي ادامه داد: مادران شهدا صبر و تحمل سنگین و طاقت فرسایی دارند و خداوند هم صبر و تحمل آن‌ها را افزایش داده اما فراغ شهدا سخت وصبر مادران شهدا ارزشمند است.
وي در پايان خاطرنشان كرد:‌ امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشتند و به قرب الهی نائل آمدند؛ از اين‌رو تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را به نخواهد داد
کد مطلب: 242555
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...