مديركل بنياد شهيد در ديدار با خانواده شهيدان «ميعادي»:
صبر و شکیبایی خانواده شهدا یکی از امدادهای غیبی و الهی در دوران دفاع مقدس بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان‌هاي استان تهران گفت:‌ در کنار امدادهای غیبی دوران دفاع مقدس که منجر به پیشروی نیروها در برابر دشمن می‌شد، صبر و شکیبایی خانواده شهدا که فرزندان خود را راهی جبهه‌های جنگ حق علیه باطل می‌کردند نیز از امدادهای دیگر غیبی و الهی به شمار می‌آید.
صبر و شکیبایی خانواده شهدا یکی از امدادهای غیبی و الهی در دوران دفاع مقدس بود
 
به گزارش «ايثار»؛ عبدالله مرتضوي امروز در ديدار با خانواده شهيد «حسن و نجاتعلی میعادی» كه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حاج اقا حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد صورت گرفت، با بيان اينكه شهدا به گردن همه ملت ایران حق بزرگی دارند اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان در چنین روزهایی کمترین کاری است که می‌توانیم در حق آنان انجام دهیم.
وي با بيان اينكه خون شهدا، زمینه امنیتی است که امروز در کشور داریم و شهدا پشتوانه انقلاب هستند تصريح كرد:‌ در کنار شهدا، مرهون ایثارگرانی هستیم که با اهدای بخشی از جسم خون، دین خود را به نظام اسلامی ادا کردند و ما نیز امیدواریم بتوانیم وظیفه خود را نسبت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران انجام دهیم.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان‌هاي استان تهران با تأکید بر اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران هر جا که مشغول خدمت هستند، باید تلاش کنند وظیفه خود را بهترین نحو ممکن انجام دهند زیرا آن‌ها برای جامعه الگو هستند افزود:‌ ما نیز تلاش می کنیم که برنامه‌ریزی‌ها به نحوی باشد که به اهداف تعیین شده دست پیدا کنیم و وظایفی که محول شده را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانیم.
مرتضوي صبر و شکیبایی خانواده شهدا را یکی از امدادهای غیبی و الهی در دوران دفاع مقدس برشمرد و ادامه داد: در کنار امدادهای غیبی دوران دفاع مقدس که منجر به پیشروی نیروهای مجاهد اسلام در برابر دشمن می‌شد، صبر و شکیبایی خانواده شهدا که با اشتیاق فرزندان خود را راهی جبهه‌های جنگ حق علیه باطل می‌کردند نیز از امدادهای دیگر غیبی و الهی به شمار می‌آید.
وي در پايان با بيان اينكه حق ماندنی و باطل نابود شدنی است خاطرنشان كرد: امیدواریم توفیق خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را نه به معنای مادی و پست و مقام بلکه به معنی قدرشناسی، داشته باشیم.
کد مطلب: 242557
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...