​معاون تعاون بنیاد خراسان رضوی
مجوز ورود به طرح ترافیک شهری مشهد ویژه جانبازان 25درصد به بالا و فرزندان شهدا صادر شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷
معاون تعاون بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: طبق ماده 44قانون جامع خدمات ایثارگران ، جانبازان 25درصد به بالا و فرزندان شهدا از پرداخت عوارض در آزادراه ها معاف و بهره مند از مجوز ورود به طرح ترافیک شهری مشهد می باشند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، صدیقه خدیوی صبح امروز 28فروردین ، با تبریک فرا رسیدن ماه  شعبان المعظم و ولادت با سعادت سالار شهیدان امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) گفت: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران یک توفیق است و با همکاری دستگاه ها می توان ارائه خدمات به این قشر عزیز را ارتقا داد.
وی ادامه داد: با پیگیری بنیاد شهید و امورایثارگران و همکاری فرمانداری و پلیس راهور خدمات نوینی در راستای اجرایی شدن مجوز ماده 44قانون جامع خدمات ایثارگران صورت گرفته است که جانبازان 25درصد به بالا و  فرزندان شهدا از پرداخت عوارض عبور از بزرگراه ها معاف و  مجوز برای ورود به طرح های ترافیکی شهری (ویژه مشهد) برای این عزیزان مهیا شده است.
وی درخصوص نحوی اجرای این قانون گفت: جانبازان 25درصد به بالا و فرزندان شهدا به همراه مدارک شناسایی و مدارک خودرو  (به نام ایثارگر) به واحد تسهیلات بنیاد مناطق سه گانه مشهد مراجعه و با گرفتن نامه به پلیس راهور برای دریافت مجوز مراجعه نمایند.
خدیوی در همین راستا ادامه داد: این قانون فعلا  در مشهد اجرا می شود و جانبازان و فرزندان شهدا که پرونده ایثارگری در مناطق سه گانه مشهد مقدس دارند،  باید مالک وسیله نقلیه باشند تا بتوانند از این قانون استفاده کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242560
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...