خدمت به خانواده های شهدا و ايثارگران يك افتخار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸
سرپرست بنیاد مازندران با بيان اينكه خدمت به خانواده های شهدا و ايثارگران يك افتخار است، گفت: خدمت به افضل ترين انسان ها كه با گذشت و فداكاری خود، درس ايثار و استقامت به ما آموختند يك افتخار و توفيق بزرگ محسوب می شود.
خدمت به خانواده های شهدا و ايثارگران يك افتخار است
 
به گزارش «ايثار»، هدايت مظلومی سرپرست بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز سه شنبه بيست و هشتم فروردين ماه پس از ملاقات عمومی با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان كه در بنياد ستاد استان برگزار شد، در سخنانی گفت: ارائه خدمات مطلوب به جامعه ايثارگری، از اولويت های بنياد است و تحقق اين رويكرد نيازمند تلاش و مشاركت همگانی است.
مظلومی در خصوص تسريع در روند خدمات رسانی به ايثارگران اظهار داشت: باید با خدمات به موقع، احترام و تكريم، خشنودی و رضايتمندی خانواده های عزيز شهدا و ايثارگران را فراهم کنیم.
سرپرست بنياد مازندران راهنمایی و هدايت ايثارگران در بهره مندی از خدمات را امری ضروری دانست و عنوان كرد: كاركنان بنياد با اشرافيت بركار و تسلط بر دستورالعمل ها، بهترين خدمات را به ايثارگران ارائه دهند.
وی با بيان اينكه خدمت به خانواده های شهدا و ايثارگران يك افتخار است، گفت: خدمت به افضل ترين انسان ها كه با گذشت و فداكاری خود، درس ايثار و استقامت به ما آموختند نه تنها يك افتخار و توفيق بزرگ محسوب می شود بلكه پاداش معنوی نیز به دنبال خواهد داشت.
مظلومی اظهار داشت: همه ما بايد وظيفه خود را در قبال خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان به درستی انجام دهيم و بی منت و صادقانه به اين عزيزان خدمت كنيم.
سرپرست بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران موضوعات و درخواست های ايثارگران را در حوزه های درمانی، اشتغال، تسهيلات، مسكن، صندوق ذخيره شاهد بررسی و مورد پيگيری قرار داد.
انتهای پيام/
کد مطلب: 242561
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...