تجلیل از جانبازان باید در طول سال در دستور کار مدیران باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱
مدیرکل بنیاد قزوین بیان کرد: تجلیل و قدردانی از مجاهدات ایثارگران باید در طول سال در دستور کار مدیران باشد و نامگذاری یک روز به عنوان روز جانباز در واقع یادآوری این مهم است که فراموش نکنیم امنیت و آسایش امروز همه ما مدیون ایثار و مقاومت آنان است.
تجلیل از جانبازان باید در طول سال در دستور کار مدیران باشد
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای معاونین استان با تاکید بر برگزاری باشکوه هفته‌ جانباز گفت: جانبازان دین زیادی بر گردن آحاد مردم دارند و بخشی از این دین باید با اجرای برنامه‌های عمومی و مناسب ادا شود.
وی افزود: اگر چه اقدامات ما در برابر ایثار و جانفشانی جانبازان ارزش زیادی ندارد اما ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت آنان در سطح جامعه از بسیاری از ناهنجاری‌های جامعه جلوگیری خواهد کرد.
حقایق‌پور گفت: تجلیل و قدردانی از مجاهدات ایثارگران باید در طول سال در دستور کار مدیران باشد و نامگذاری یک روز به عنوان روز جانباز در واقع یادآوری این مهم است که فراموش نکنیم امنیت و آسایش امروز همه ما مدیون ایثار و مقاومت آنان است.
در ادامه، مدیر کل بنیاد با تاکید بر استفاده از همه‌ امکانات و بهره‌مندی از ظرفیت سایر دستگاه‌های دولتی، خواستار اجرای برنامه‌های ابتکاری و در خور ایام هفته‌ جانبازان در سطح استان شد.
در این نشست همچنین راهکارهای همکاری با ستاد برگزاری کنگره‌ سه هزار شهید استان قزوین، شیوه‌های ارایه‌ خدمات به جامعه‌ هدف و پیگیری امور ساماندهی گلزارهای شهدا با استفاده از ظرفیت معتمدین محلی مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242569
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...