داخلی صفحه البرز خبر
 
جانبازی هنر مردان خداست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴
معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری مراسم بزرگداشت روز جانباز خبر داد و گفت: جانبازی هنر مردان خداست.
جانبازی هنر مردان خداست
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز حمید ذوالفقاری با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تبریک خجسته اعیاد رجب و شعبان از برگزاری مراسم بزرگداشت روز جانباز به مناسبت میلاد قمر بنی‌هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) خبر داد و گفت: جانبازی هنر مردان خداست.
وی در ادامه بابیان اینکه جانبازان جاماندگان از قافله شهادت قهرمانان واقعی و رهبران این نهضت هستند تصریح کرد: جانبازان با استقامت و تحمل رنج و مشقت‌های فراوان ماندند تا راه و رسم شهدا را ادامه دهند.
ذوالفقاری افزود: جانبازی یک هنر است که هر هنرمندی را متحیر کرده است آنان باروحیه ایثارگری خود یکی از ارکان تداوم و اقتدار ایران اسلامی هستند.
معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر با دعوت از مسئولین و امت شهیدپرور برای حضور حداکثری در مراسم بزرگداشت روز جانباز گفت: مراسم بزرگداشت روز جانباز هم‌زمان با سالروز خجسته میلاد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام یکشنبه 2 اردیبهشت‌ماه با حضور مسئولین، جانبازان و خانواده‌های محترمشان و امت انقلابی استان البرز از ساعت 16 در محل تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار خواهد شد.
 
کد خبر 97/28
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242586
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...