داخلی صفحه تهران خبر
 
وزیر دادگستری:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باعث کاهش جرائم در جامعه می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۲
وزیر دادگستری در دیدار با جانبازان آسایشگاه ثارالله گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، همه بدی ها، جرائم، خود خواهی ها و خود بینی ها را در جامعه کاهش می دهد.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باعث کاهش جرائم در جامعه می شود
 
به گزارش «ایثار تهران»، در آستانه ولادت حضرت ابوالفضل عباس (ع) و روز جانباز، سید علیرضا آوایی، وزیر دادگستری امروز سه شنبه 28 فروردین ماه با جانبازان آسایشگاه ثارالله دیدار کرد.
وی در حاشیه این دیدار گفت: جانبازان سند افتخار و سرمایه ای ارزشمند برای کشور هستند و رشادت و از خود گذشتگی آنان الگویی برای جامعه و نسل جوان است و باید تلاش کنیم این اسطوره های بزرگ هیچ گاه از یادها نروند.
آوایی اظهار داشت: جامعه به ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند است و گسترش این فرهنگ از بدی ها، جرائم، خود خواهی ها و خود بینی ها در جامعه می کاهد.
وزیر دادگستری تاکید کرد: وزارت دادگستری مانند سایر وزارت خانه ها وظیفه دارد، فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج کند چرا که خیلی از مواقع فرهنگ از سطوح بالاتر ترویج می شود و جنبه اصلاحی دارد و ما این اصلاح را باید از خود آغاز و به سایر اقشار منتقل کنیم.
در این دیدار مرتضی صفائی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و جمعی از مسئولان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242592
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...