​سرپرست بنیاد فريمان
خانواده شهدا سرمایه های معنوی جامعه هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران فريمان گفت: خانواده‌های شهدا، سرمایه‌های معنوی جامعه هستند و مسئولین باید قدرشناس ایثارگری ایثارگران باشند.
خانواده شهدا سرمایه های معنوی جامعه هستند
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، غلامرضا اعظم نور در دیدار با خانواده‌های شهيدان رجبعلی گواهی، رجبعلی دلشاد و حسن‌علی رادمرد گفت: خانواده‌های شهدا، سرمایه‌های معنوی جامعه هستند و مسئولین باید قدرشناس ایثارگری ایثارگران باشند.
وي ضمن تجلیل از فداکاری خانواده‌های شهدا اظهار داشت: شهدا و خانواده‌های معظم آنها  در راه دفاع از اسلام و میهن اسلامی ما فداکاری بزرگی انجام دادند که این موضوع، موجب افتخار ملت ایران است.
اعظم‌نور افزود: بی شک تجلیل و تعظیم شهدا و عمل به وصایای آنها، تکریم از خانواده‌های معظم شهید و اهتمام ویژه برای تحقق آرمان‌های شهیدان یک تکلیف همگانی برای رسیدن به قله‌های عزت و تعالی خواهد بود، زیرا هرگونه غفلت و انحراف از این مسیر نورانی هزینه‌های سنگینی به دنبال خواهد داشت.
گفتني است شهیدان رجبعلی دلشاد، رجبعلی گواهی و حسن‌علی رادمرد در 1345، 1354 و 1339 چشم به جهان گشودند و در نهم اسفند 1362 ايلام، 25 فروردين 1374 بانه و 11 بهمن 1365 در شلمچه شهد شهادت نوشيدند.
لازم به ذكر است شهرستان فریمان 306شهید و 1040 جانباز و 34 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.
انتهای پیام/

کد مطلب: 242597