​نشست صمیمی مدیر کل بنیاد خراسان رضوی با کارکنان بنیاد شهرستان باخرز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷
کارکنان بنیاد شهید و امورایثارگران باخرز در یک نشست صمیمی مسائل و مشکلات ایثارگران این شهرستان را با مدیر کل بنیاد خراسان رضوی در میان گذاشتند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی ظهر امروز 28 فروردین در بیست و پنجمین سفر شهرستانی به باخرز با کارکنان بنیاد این شهرستان دیدار و در یک نشست صمیمی مسائل و مشکلات ایثارگران را مورد بررسی قرار داد.
وی ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: اولین ویژگی اخلاقی کارکنان بنیاد باید تکریم ایثارگران باشد، زیرا جایگاه شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده های آنان که زندگیشان سراسر از فداکاری و گذشت است، متفاوت است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خطاب به کارکنان بنیاد شهرستان باخرز گفت:اگر نتوانستیم مشکل ایثارگران را حل کنیم، حداقل با احترام و تکریم و در شان ایثارگران با این عزیزان برخورد کنیم.
وی با بیان اینکه فعالیت بنیاد شهرستان ها باید شفاف باشد، افزود: هر سه ماه تیم بازرسی وضعیت کارکنان بنیاد و نحوی خدمت به جامعه ایثارگری در شهرستان ها را بررسی می کنند. 
در این جلسه کارکنان بنیاد شهید و امورایثارگران باخرز مشکلات جامعه ایثارگری این شهرستان را با حجت الاسلام حسین معصومی در میان گذاشتند.
گفتنی است شهرستان باخرز۱۶۳شهید،  ۳۴۷جانباز و 9 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
 

کد مطلب: 242599
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...