امنیت و اقتدار امروزنتیجه فداکاری ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران اسفراین گفت: امنیت و اقتدار امروز ما ثمره جانبازی و فداکاری آنان است و همه مسئولان و دستگاههای اجرایی باید در راستای رفع مشکلات مردم خصوصاً جامعه ایثارگران با یکدیگر تعامل و هماهنگی داشته باشند.
امنیت و اقتدار امروزنتیجه فداکاری ایثارگران است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی محمدرحیم زارعی سرپرست بنیاد شهیدوامور ایثارگران اسفراین ضمن ارج نهادن به مقام شامخ، شهدا، ایثارگران و جانبازان گفت : جانبازان عزیز باتحمل درد و رنج، ایثار خود را در زمان دفاع مقدس، هروز، تکرار می‌کنند.
 پرویزی معاون فرمانداری اسفراین نیز ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز جانباز، گفت: جانبازان و ایثارگران با صبر و استقامت خود فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه بسط و گسترش دادند و وظیفه ماست که فرهنگ و جایگاه ایثار و شهادت را تکریم نماییم.
لازم به ذکر است جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی گرامیداشت روز ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) و روز جانباز به ریاست معاون فرماندار اسفراین و با حضور سرپرست بنیاد شهیدوامور ایثارگران شهرستان، مشاور امور ایثارگران فرمانداری، فرماندهی انتظامی شهرستان و جمعی از روسای ادارات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان اسفراین برگزار شد
و تقدیر از جانبازان شاغل در دستگاه‌های دولتی توسط مسئولین دستگاه‌ها
دیدار با جانبازان و ایثارگران در قالب ۶ اکیپ ۴ نفرِ در سطح شهرستان در روز جانباز
 برگزاری همایش پیاده‌روی جانبازان به همراه خانواده در روز جمعه ۳۱ فروردین هم‌زمان با آغاز اعیاد شعبانیه از چهارراه ۲۲ بهمن تا گلزار شهدای گمنام شهرستان
برگزاری مراسم درخورشان جانبازان و خانواده محترمشان در گلزار شهدای گمنام (پارک قائم)
 از مصوبات این جلسه بود.
کد مطلب: 242607
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...