مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
طرح سپاس از علمداران حماسه فرصتی برای تکریم جانبازان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح سپاس از علمداران حماسه فرصتی ارزشمند برای تجلیل و تکریم از جانبازان و پاسداشت مجاهدت های مثال زدنی آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس است.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد عصر امروز در حاشیه دیدار با خانواده شهدا شهر یاسوج افزود: این طرح به مناسبت گرامیداشت چهارم شعبان سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز 1 اردیبهشت 97 با حضور ائمه جمعه شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد در 14 شهر و بخش استان برگزار می شود. 
وی بیان کرد: طرح سپاس از علمداران حماسه به منظور ابلاغ سلام مقام معظم رهبری، دیدار و تکریم از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس و تقدیر از ایثارگری ها و فداکاری های آنان از سوی ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه سراسر کشور برگزار خواهد شد. 
موسوی  اظهار کرد: در این طرح ائمه جمعه 14 شهر کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از مسوولان و معاونان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با جانبازان دیدار خواهند کرد. 
وی عنوان کرد: بر اساس این طرح 14 گروه برای بازدید از جانبازان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شده که هر گروه از سه خانواده جانباز استان بازدید می کند. 
مهدی ابراز داشت: این گروه های 14 گانه در روز جانباز امسال با 45 خانواده جانباز کهگیلویه و بویراحمد دیدار خواهند داشت. 
کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس 9 هزار جانباز پنج تا 70 درصد تقدیم نظام و انقلاب کرد. 
پایان پیام
کد مطلب: 242609
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...