داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدارمدیرکل صداوسیمای کردستان با جانبازان
امنیت، عزت و آسایش کشور مدیون ایثارگری شهدا و جانبازان بوده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷
امنیت، عزت و آسایش کشور مدیون ایثارگری شهدا و جانبازان بوده است
 
در این دیدار مدیرکل صداوسیمای مرکز کُردستان با اشاره به اینکه امنیت، عزت و آسایش کشور مدیون ایثارگری شهدا و جانبازان بوده است، گفت: جامعه و بشریت مدیون این بزرگواران است. 
قاسم امان الهی، افزود: ما وظیفه داریم راه این انسان‌ها را که برای توسعه، استقلال کشور و حفظ ارزش‌های انسانی تلاش کردند، ادامه دهیم. 
نجفی، مدیرکل بنیاد شهید استان کُردستان هم از جانبازان به عنوان افتخارات بزرگ این نظام نام برد و گفت: ما خود را مدیون ازخودگذشتگی‌های شما می‌دانیم و سعی خواهیم کرد وظایفمان را در قبال خدمات و زحمات شما به نحو احسن انجام دهیم.
در این دیدار محمّدحسین احمدی یکی ازجانبازان معززاستان هم به بیان خاطرات خود پرداخت و گفت: جانبازی افتخار بزرگی برای من است چرا که ما برای حفظ امنیت جنگیدیم و این برای ما از هر چیزی بالاتر است. 
محمّدصالح مولودی دیگر جانبازی بود که امروز مدیران کل صداوسیما و بنیاد شهید با او دیدار کردند. 
این جانباز ۷۰ درصد هم که  بر اثر اصابت ترکش در جبهه "میمک" از ناحیه پا به درجه جانبازی رسیده است از مدیرکل صداوسیما در انعکاس اخبار و رویداد‌ها و نیز تولید برنامه‌های مردمی که مخاطبان زیادی را نسبت به سنوات گذشته جذب کرده قدردانی نمود. 
سیّدصلاح الدین حسامی، جانباز ۲۵ درصد و پدر شهید سیّدعزت اله حسامی دیگر خانواده‌ای بود که با او دیدار کردند. 
سیّدصلاح الدین بر اثر انفجار مین در پیرانشهر در سال ۶۲ جانباز گردیده و پسروی نیز در سال ۵۸ به درجه شهادت نائل آمده بود. 
این پدر شهید هم با اشاره به اینکه، این انقلاب امتحان بزرگی برای کسانی بود که می‌خواهند به مردم خدمت کنند، گفت: کسانی که شهید و جانباز شدند انسان‌هایی پاک بودند که برای یک هدف مقدس مبارزه کردند. 
وی از برنامه‌های صداوسیما که مخاطب پسند و مردمی است نیز تشکر و قدردانی کرد.
کد مطلب: 243272