معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد:
جانبازان نشان‌های ایثار در میهن اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴
معاون‌ توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه جانبازان صادق‌ترین و پاک‌ترین انسان‌ها هستند، اظهار کرد: جانبازان نشان‌های ایثار در میهن اسلامی هستند.
جانبازان نشان‌های ایثار در میهن اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار» سید منصور میرمرادی ظهر روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه در مراسم تجلیل از جانبازان که به همت شرکت متد در بیمارستان روانپزشکی نیایش برگزار شد با تبریک اعیاد شعبانیه و  روز جانباز، گفت: در کنار جانبازان بودن افتخار است و همانطور که شهدا برای میهن اسلامی تلاش کردند و افتخارآفرین بودند، جانبازان نیز نشان‌های ایثار در کشور هستند.
وی با تأکید بر اینکه جانبازان صادق‌ترین  و پاک‌ترین انسان‌ها هستند، اظهار کرد: در دل جانبازان حرف‌های ناگفته بی‌شماری وجود دارد و اگر تمامی مورخین بخواهند هم نمی‌توانند این سخنان ناگفته را بیان کنند و یا به تصویر بکشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد افزود: اعتقاد داریم خون شهدا حافظ مرزهای کشور و جانبازان نیز امید ملت ایران هستند. شما جانبازان صادق‌ترین و سالم‌ترین مردم هستید و به همین دلیل همه باید قدردان شما باشند؛ کارمندان و مسئولین بنیاد نیز خدمت گزار شما هستند.
میرمرادی با ابلاغ سلام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به جانبازان گفت: از جانب ایشان وظیفه سپاسگزاری از شما را دارم و با مدد خداوند در حد توان مشکلات جانبازان عزیز را مرتفع خواهیم کرد.
دکتر نوشین زارعی رییس بیمارستان روانپزشکی نیایش نیز در این مراسم تصریح کرد: به عنوان فرزند شهید، خدا را شاکر هستم در خدمت جانبازان این بیمارستان هستم و امیدوارم لایق ادامه خدمت باشم.
گفتنی است، در پایان این مراسم که توسط شرکت متد برگزار شد جانبازان بیمارستان‌های شهریار، صدر، نیایش، درمانگاه شاهد، تصویربرداری کوثر و شرکت متد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و سید مستجاد حسینی مدیر کل ورزشی و اردویی بنیاد تجلیل شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 243330
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...