به مناسبت روز جانباز
جانبازان شهرستان بهارستان در بخش بوستان و گلستان تجلیل شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
از چند تن از جانبازان بوستان و گلستان به مناسبت روز جانباز و میلاد جحضرت عباس(ع) تجلیل به عمل آمد.
جانبازان شهرستان بهارستان در بخش بوستان و گلستان تجلیل شدند
 
به گزارش«ایثار»، به مناسبت میلاد علمدار کربلا حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز از جانبازان شهرستان بهارستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده امام جمعه، سلیمانپور فرماندار، موسوی و طاهرخانی بخشداران بوستان و گلستان، شوندی و عرب شهرداران نسیم‌شهر و گلستان، اسکندری معاون توسعه بنیاد شهید و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان دیدار و از مقام شامخ ایشان تجلیل به عمل آمد.
در این برنامه از جانبازان «محمدحسین نظری»، «علی طالبی» و«اصغر محمدی» در بوستان و «علی اصغر اصلانی»، «زلفعلی شیری» و «ظریف اله تیموری» در گلستان دیدار و تجلیل به عمل آمد.
حجت الاسلام والمسلمین محسن زاده امام جمعه اظهار داشت: جانبازان از وادی شهادت بازگشته اند، اما نه به اختیار خود که با تقدیر خدا و مشیّت الهی؛ جانبازان تلخی ماندن را با شیرینی ادای تکلیف جبران کرده اند.
 وی ادامه داد: حضور جانبازان در جامعه ما به اندازه انقلاب قیمت دارد؛ وجود آنان در جامعه همچون وجود عمّار یاسر در سپاه امیرالمؤمنین(ع) است؛ آنان مانده اند تا بگویند کدام راه، راه اصیل انقلاب است.
محسن زاده در پایان خاطرنشان کرد: جانبازان و ایثارگران پشتوانه بزرگ جامعه و انقلاب اسلامی ما هستند، آنان اگرچه پایشان را از دست داده اند، اما ایستاده اند تا نام، یاد و فرهنگ شهیدان را زنده نگه دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 243359
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...