همایش تجلیل از جانبازان شهرک واوان اسلامشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۸
همایش تجلیل از جانبازان شهرک واوان با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر برگزار شد.
همایش تجلیل از جانبازان شهرک واوان اسلامشهر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»،  به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)  و روز جانباز همایش تجلیل از جانبازان گرانقدر هشت سال دوران دفاع مقدس و خانواده های آنها در شهرک واوان اسلامشهر با سخنرانی حجت الاسلام حمزه محمدی امام جمعه واوان در حوزه مقاومت 289 اویس قرنی با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و با حضور مسئولان و اعضای شورای اسلامی برگزار شد.
امام جمعه واوان در این مراسم اظهار داشت: تکریم جانبازان ترویج مفهوم ایثار و از خود گذشتگی است چراکه جانبازان اسطوره های صبر و بردباری هستند.
وی بیان کرد: جانبازان مردان عمل در دوران سخت بوده که امتحان خود را پس داده و در آزمون بزرگ ورود به بهشت پیروز شده اند.
محمدی با تاکید بر اینکه جهاد در راه خدا کار سختی بوده و قدرت ایمان می خواهد افزود: باقی ماندن بر جهاد و شهادت هنر مردان الهی بوده و دشوارتر از جهاد کردن است.
امام جمعه واوان با بیان اینکه جانبازان اسطوره شجاعت و مقاومت در جامعه هستند عنوان کرد: پایداری و استقامت در راه حق از ویژگی جانبازان بوده و جانبازان ستون خیمه ولایت هستند که پرچم ولایت را به دست گرفته اند.
وی با بیان اینکه جانبازان از اسطوره های اصلی اسلام درس آموخته اند تصریح کرد: جانبازان از بزرگ جانباز اسلام قمربنی هاشم (ع) و بزرگ جانباز انقلاب اسلامی یعنی رهبر انقلاب اسلامی درس گرفته اند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اسطوره های اصلی اسلام به ما آموختند چگونه در برابر ظلم و ستم مقاومت کنیم و تن به ذلت نداده و فریاد هیهات منه ذله را بلند کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 243360
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...