جشن روز جانباز در رباط کریم برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۹
به مناسبت روز جانباز در رباط کریم مراسم جشنی با حضور جانبازان برگزار شد.
جشن روز جانباز در رباط کریم برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با میلاد با سعادت حضرت ابالفضل(ع) و روز جانباز با حضور جانبازان و خانواده های معظم آنان و همچنین مسئولان شهرستان اعم از محمدی نژاد امام جمعه، ساداتی فرماندار، پورزمانی شهردار، ایلانلو رئیس شورای شهر و سایر مسئولان شهرستان مراسم جشنی در تالار کاخ رباط کریم برگزار شد.
در حاشیه این مراسم محمدی نژاد ضمن تبریک اعیاد با برکت شعبانیه، ماه شعبان را مسیر ورود به ماه خدا دانست و اظهار داشت: ماه با برکت شعبان که ماه شادی آل الله نامیده شده بهترین زمان و شایسته ترین میلاد ها در خود دارد که از آن جمله میلاد با سعادت امام حسین(ع) و حضرت ابالفضل(ع) است که مظهر والای پاسداری و جانبازی در راه حق بوده و الگوی تمام عیاری برای نسل های بسیاری از مسلمین می باشند.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر حفظ منزلت اجتماعی ایثارگران و نیز تاکید امام راحل (ره) مبنی بر اینکه مبادا پیشکسوتان راه شهادت به فراموشی سپرده شوند افزود: به همان اندازه که شهدا مقدس هستند و از جایگاه ارزشمندی برخوردارند خانواده ها و فرزندان آنها نیز چشم و چراغ این ملت هستند.
محمدی نژاد خاطرنشان کرد: ، ایثارگران افرادی کارآمد و موثر هستند که بازدید از خانواده های شهدا ، ایثارگران و جانبازان در راستای تکریم و بزرگداشت آنها جزو وظیفه دستگاه های دولتی است.
وی در پایان عنوان کرد: به امید آنکه همه ما بتوانیم درس وفاداری و ولایت مداری را از فرزند امیر المومنین علی (ع) بیاموزیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 243363
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...