داخلی صفحه گلستان خبر
 
ایثارگران نور چشم ملت سربلند ایران هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در دیدار با جانباز 70 درصد جنگ تحملی عنوان کرد: ایثارگران نور چشم ما و ملت سربلند ایران هستند.
ایثارگران نور چشم ملت سربلند ایران هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، همزمان با سالروز میلاد باسعادت قمر منیر بنی‌هاشم حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السلام خسروی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، رضا گرزین معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان گلستان به همراه علی‌رضایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرگان با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی ایرج هادی نژاد دیدار کردند.
رضا گرزین در این دیدار ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه بل اخص ولادت علمدار کربلا و روز بزرگداشت جانباز گفت: این دیدارها ارزشمند است و معنایش این است که ایثارگران نور چشم ما و ملت سربلند ایران هستند.
وی ادامه داد: ما مدیون جان‌فشانی‌های ایثارگران هستیم.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد با برشمردن فضائل و ویژگی‌های ایثارگران در سال‌های جنگ تحمیلی و تحمل سختی‌های بعد از جنگ اظهار داشت: ما مسئولین بتوانیم باقدرت بیشتر و حسن نیت در پاسخگویی جامعه هدف بنیاد قدردان ازخودگذشتگی‌های ایثارگران باشیم.
در این دیدار گرزین از رشادت‌ها و دلاوری‌های حماسه‌آفرینان عرصه دفاع تجلیل و از زحمات همسران و فرزندان جانبازان که صبورانه در کنار جانبازان زندگی کردند قدردانی نمودند.
در پایان از مشارکت گسترده امامان جمعه و جماعت، فرمانداری‌ها، رؤسای دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌ها و روسای بنیادهای تابعه در اجرای طرح سپاس علمداران مشارکت حداکثری داشتند تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 243696