نشست هم‌اندیشی روسای دانشگاه‌های برتر کشور برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۲
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با رییس دانشگاه تهران به عنوان رییس دبیرخانه دانشگاه‌های برتر کشور از هماهنگی برای برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی روسای دانشگاه‌های برتر کشور حول محور بررسی نحوه اجرای بهتر قوانین مرتبط با ایثارگران خبر داد.
نشست هم‌اندیشی روسای دانشگاه‌های برتر کشور برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، این جلسه با حضور محمد علی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمود نیلی احمد آبادی رییس دانشگاه تهران، رحمت الله الهیاری مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران، داوود نورچه ای معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در دانشگاه تهران انجام شد.
فقیه در حاشیه این جلسه در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: نخستین نشست هم‌اندیشی روسای برتر دانشگاه‌های کشور با حضور مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نیمه نخست سال جاری و در راستای تکریم ایثارگران و اجرای دقیق و کامل قوانین مرتبط با ایثارگران برگزار می‌شود.
مدیرکل آموزش بنیاد افزود: با توجه به مصوبه فوق مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های برتر قوانین حمایتی ایثارگران و موانع اجرای آن را مورد بررسی قرار داده و کارگروهی را برای تنظیم دستور کار جلسه هم‌اندیشی روسای دانشگاه‌ها تعیین کردند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 244175