داخلی صفحه گلستان خبر
 
حضرت علی‌اکبر (ع) الگوی بی‌بدیل جوانان کشور است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در سومین جلسه شورای معاونین عنوان کرد: حضرت علی‌اکبر (ع) الگوی حقیقی و بی‌بدیل جوانان کشور در همه زمینه‌ها است.
حضرت علی‌اکبر (ع) الگوی بی‌بدیل جوانان کشور است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علی‌اصغر فاضلی ضمن تبریک فرارسیدن ولادت قطب عالم امکان حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) و تبریک ولادت باسعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان ایشان را الگوی حقیقی و بی‌بدیل جوانان کشور در همه زمینه‌ها دانست و افزود: نام‌گذاری این روز عزیز به‌عنوان روز جوان دارای درس‌ها و پیام‌های مختلف است.
وی اظهار داشت: حضرت علی‌اکبر (ع) در تمامی زمینه‌ها چه در سیرت و صورت الگوی واقعی و اسوه جوانان است.
فاضلی ادامه داد: این روز را باید مغتنم دانست و با اشاعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان بتوانیم با بهر گیری از این الگوی والا در وهله اول با جوانان ارتباط برقرار کرده و سپس با تأسی به سیره، اخلاق، منش و رفتار و کردار حضرت علی‌اکبر (ع) مفاهیم والای این فرهنگ را به آنان انتقال داد.
این مقام مسئول اذعان داشت: جوانان همواره در کشور نقش مهمی را ایفا کرده‌اند و در پیروزی انقلاب، اداره جنگ تحمیلی و مسائل فرهنگی و اجتماعی همیشه درصحنه حضور داشتند.
مدیرکل بنیاد با اشاره به آمار بلای شهدای جوان و نوجوان دوران دفاع مقدس اشاره کرد و بیان داشت: همه‌ی مسئولین در قبال خون شهدا مسئول هستند و باید پاسخگوی جان‌فشانی این عزیزان و وامدار صبر و استقامت خانواده‌های آنان باشند.
فاضلی ضمن قدردانی از تلاش همکاران در جمع‌آوری ارزیابی عملکرد سال 96 گفت: با توجه به فرایند جمع‌آوری مستندات و شاخص‌های عمومی و تخصصی در بازده زمانی تعیین‌شده تمامی آمار ثبت سیستم شده و در حال حاضر مستندات در ستاد مرکز در حال بررسی هست و برای صحت آن با حوزه‌های تخصصی ستاد مرکز در ارتباط هستیم تا انشاء آ... بتوانیم با کسب امتیازات مکتسبه مقام برتر این عنوان را همچون سال گذشته کسب نماییم.
وی با تأکید صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری بنیاد، افزود: همکاران با تلاش مضاعف در تکریم و رضایتمندی جامعه ایثارگری و با همدلی و احساس مسئولیت بیشتر در همه سطوح کارها را در حد انتظار انجام دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 244420
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...