داخلی صفحه گلستان خبر
 
مراسم تجلیل از جوانان برتر شاهد و ایثارگر برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
محمدعلی طالع زاری معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مراسم تجلیل از جوانان برتر استان به همت ورزش و جوانان خبر داد.
مراسم تجلیل از جوانان برتر شاهد و ایثارگر برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و گرامیداشت هفته جوان مراسم تقدیر و تجلیل از جوانان برتر استان و جوانان نخبه و سرآمد شاهد و ایثارگر 10 اردیبهشت 97 در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شد.
محمدعلی طالع زاری گفت: تشویق و تقدیرمی تواند آغازی برای ایجاد انگیزه و استمرار فعالیت و کسب دستاوردها و افتخارات جدید ایثارگران باشد و همچنین شناساندن این عزیزان به مدیران و جامعه را در پی دارد.
در این مراسم از جوانان برتر سراسر استان با اهداء هدیه نقدی از سوی ورزش و جوانان و دو جلد کلام آ... مجید توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران از جوانان برتر نخبه شاهد و ایثارگر به نام‌های آقای شهاب‌الدین نودهی و خانم هانیه قربانی تقدیر و تجلیل شد.
لازم به ذکر است: طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار، دکتر خزائیان رئیس بنیاد ملی نخبگان، طیبی مدیرکل ورزش و جوانان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین فضیلت رئیس سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و جمعی دیگر از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.
شایان‌ذکر است: نورافشانی و آوازخوانی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 244471
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...