داخلی صفحه کردستان خبر
 
یادواره بزرگداشت شهید مطهری ومقام معلم برگزارشد
معلم اسطوره ایثار و از خودگذشتگی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۷
معلم اسطوره ایثار و از خودگذشتگی است
 
به گزارش ایثاربه نقل ازخبرگزاری تسنیم ، سی و چهارمین یادواره بزرگداشت شهید مطهری و مقام معلم با حضور مسئولان استان کردستان در اردوگاه سلیمان خاطر سنندج برگزار و با هدف ارج نهادن به زحمات این قشر زحمت‌کش، از معلمان نمونه و برگزیده استان کردستان تجلیل شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان در این مراسم با تبریک هفته معلم به تمام معلمان زحمت‌کش اظهار داشت: موفقیت‌ها و افتخارات کشب‌شده نتیجه زحمات شبانه‌روزی معلمان استان است.
رشید قربانی افزود: معلمان کردستانی دلسوز و پرتلاش هستند و وظیفه همه ما این است که در راستای حل مشکلات این قشرزحمت‌کش گام برداریم.
وی گفت: بانک‌های استان برای پرداخت تسهیلات به فرهنگیان کمک کرده‌اند و امیدواریم همه معلمان بتوانند از امکانات رفاهی برخودار شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان تصریح کرد: مشکلات زیادی در بحث اعتبارات تملک دارایی برای تجهیز مدارس و تأمین زمین برای فرهنگیان داریم که امیدواریم مسئولان ارشد استان در این زمینه ما را کمک کنند.
حمدی ردایی معلم نمونه استان کردستان نیز در ادامه با تبریک هفته معلم اظهار داشت: معلم اسطوره ایثار و از خودگذشتگی است و پایبند به تمام رفتارهای نیک و پسندیده است.
وی گفت: معلمان برای موفقیت دانش‌آموزان خستگی‌ناپذیر هستند و علم و عمل خود را به بهای اندک نمی‌فروشند.
کد مطلب: 244880
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...