عباس پالاش:
مسئولين نگاه ويژه اي به خانواده معظم شهدا وايثارگران داشته باشند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۳
مدير كل بنياد شهيد وامور ايثارگران سيستان وبلوچستان گفت: مسكن وشهرسازي استان نگاه ويژه اي در ارائه خدمات به جامعه شاهد و ايثارگر داشته است.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، جلسه هم انديشي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران با مدير كل مسكن و شهر سازي  استان در خصوص ارائه خدمات به جامعه شاهد و ايثارگر برگزار گردید.
عباس پالاش در اين جلسه با بيان اينكه خانواده معظم شهدا و ايثارگران افراد خاص و ويژه جامعه هستند و باید نگاه ویژه ای به آنها داشت، افزود: خدمات رسانی به شیوه مطلوب و در خور خانواده های معظم جامعه هدف باید از اهم فعالیت های بنیاد باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، ایثارگران و خانواده های آنان را سرمایه های ارزشمند نظام خواندند و افزودند: رضایتمندی خانواده های معظم شاهد و ایثارگر افتخاری برای نظام محسوب می شود.
مدیر کل مسکن و شهرسازی استان نيز خانواده های معظم شاهد و ایثارگر را انسانهای ارزشمند جامعه خواندند و خدمت رسانی به آنها را افتخاری برای مسئولین برشمرد و گفت: استان سیستان و بلوچستان در حوزه مسکن و شهرسازی نسبت به سایر استان ها در خدمات رسانی به جامعه ایثارگری جلوتر بوده است.
وی در ادامه گفت: باید نگاه ویژه تری به جانبازان و خانواده های شهدا داشت و این وظیفه ماست که خدمات رسانی مطلوب را در عرصه خدمت رسانی به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر استان داشته باشیم.


 
کد مطلب: 245293
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...