داخلی صفحه البرز خبر
 
بیانیه دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در محکومیت نقض عهد و خروج آمریکا از برجام
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳
دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پی نقض عهد و خروج آمریکا از برجام بیانیه صادر کرد.
بیانیه دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در محکومیت نقض عهد و خروج آمریکا از برجام
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پی نقض عهد و خروج آمریکا از برجام بیانیه صادر کرد که به شرح ذیل است:
وَلَن تَرضى عَنكَ اليَهودُ وَلَا النَّصارى حَتّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُم قُل إِنَّ هُدَى اللَّهِ هُوَ الهُدى وَلَئِنِ اتَّبَعتَ أَهواءَهُم بَعدَ الَّذي جاءَكَ مِنَ العِلمِ ما لَكَ مِنَ اللَّهِ مِن وَلِيٍّ وَلا نَصيرٍ «سوره مبارکه البقرة آیه ۱۲۰»
هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به‌طور کامل، تسلیم خواسته‌های آن‌ها شوی و) از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوس‌های آنان پیروی کنی، بعدازآنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود.
گذشته رفتار سیاسی آمریکا بیانگر این واقعیت است که کوتاهی و نرمش در مقابل زیاده‌خواهی‌های امریکا و غرب برخلاف تصور برخی از سیاستمداران نتیجه‌ای جز سرکشی و طغیان امریکا به دنبال ندارد. فلذا لازم است دستگاه دیپلماسی کشورمان ضمن ایستادگی نسبت به مواضع بر حق کشورمان به‌شدت از رفتار منفعلانه پرهیز نماید و باقوت و قدرت خشم و نفرت ملت ایران را نسبت به عهدشکنی‌های اخیر آمریکا منعکس نماید.
تمرکز و اتکا به توانمندی‌های داخلی و بریدن چشم امید از بیرون از مرزها یکی دیگر از مهم‌ترین راهبردهای کشور در مقطع کنونی است و لازم است مسئولین امر به این حقیقت توجه داشته باشند که آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی به فرموده قران مجید جز به نیستی و نابودی ما رضایت نخواهند داشت و انتظار مودت و دوستی از آن‌ها یک خطای استراتژیک محسوب می‌شود که نتیجه‌ای جز خواری و ذلت به دنبال نخواهد داشت و این درسی است که تاریخ روابط خارجی ما به‌خوبی بر آن گواهی می‌دهد.
ما (دانشجویان، مدرسان و پرسنل) دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و بسیج دانشجویی و اساتید به‌عنوان افسران و سربازان مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) با قوای تمام و عزمی راسخ، ضمن بیعت مجدد با آن رهبر بزرگوار و اظهار بی‌اعتمادی کامل به دولت عهدشکن آمریکا صریحاً اعلام می‌کنیم که تحت هیچ شرایطی به دشمنان کشور اجازه نخواهیم داد که از نجابت ملت ایران سوءاستفاده کرده و خواسته‌های نامشروع خود را به کشور ما تحمیل کنند و درنهایت این اقدام نابخردانه رئیس‌جمهور آمریکا را محکوم می‌کنیم.
 
 کد خبر 97/74
انتهای پیام/
کد مطلب: 245373
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...