داخلی صفحه سمنان خبر
 
دیدارهای طرح سپاس سمنان و تجلیل از ایثارگران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱
طی روزهای اخیر تعدادی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر سطح استان مورد دیدار و قدردانی مسئولان بنیاد استان و شهرستان‌ها قرار گرفتند.
دیدارهای طرح سپاس سمنان  و تجلیل از ایثارگران
 
به گزارش ایثار  واحد سمنان، طی روزهای اخیر مدیرکل، معاونان و روسای شهرستان‌های تابعه در قالب طرح سپاس با خانواده‌های شاهد و ایثارگر دیدار و ضمن رسیدگی به مشکلات آنان به‌پاس تلاش در جهت تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تجلیل و سپاسگزاری کردند. ازجمله:
۱ - دیدار حجت‌الاسلام فریدون، مدیرکل بنیاد استان و رئیس بنیاد شهرستان سمنان با پدر شهید عبدالحمید کیاء و  جانباز ۴۵ درصد سهراب جوادی در بعدازظهر چهار شنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۷
۲ – دیدار رستگار، معاون فرهنگی و پژوهشی بنیاد استان و کارکنان بنیاد شهرستان سمنان با سه  تن از جانبازان ۲۵ درصد به نامهای قدرت ا. شاهورانی، سید تقی زرگر و علیرضا پازوکی.
۳ – دیدار روز ۳ شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ به مناسبت هفته معلم توسط مدیر، کارکنان ، تعدادی از دانش آموزان مدرسه شاهد، کارشناسان ستاد شاهد و کارکنان بنیاد با پدر معلم شهید مهدی فولادی در منزل و تجلیل از ایشان
۴ – دیدار رضایی، رئیس بنیاد شاهرود و معاون تعاون بنیاد شهرستان با سه  تن از کارکنان بازنشسته و ایثارگر بنیاد به نامهای مهدی قنبریان، محمدحسن حجاری و حسن رنجبر در منازل آنان و قدردانی به‌پاس تلاش دیرینه و دلسوزانه آنان در طول دوران خدمت در بنیاد.
کد مطلب: 245376