دفاع مقدس و شهدا را جدی بگیرید که یک عظمتی بود برای این کشور
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵
مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران خراسان شمالی گفت: گنجینه دفاع مقدس یک تجربه آن‌چنانی بود و برای ما عزت امنیت آسایش و آینده‌نگری به ارمغان آورد، دفاع مقدس و شهدا را جدی بگیرید یک عظمتی بود برای این کشور.
دفاع مقدس و شهدا را جدی بگیرید که یک عظمتی بود برای این کشور
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حسینی مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران خراسان شمالی در یادواره شهدای درق ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدا و امام شهدا به‌ویژه شهدای این شهر خاطرنشان کرد: ما در دفاع مقدس یک تجربه آن‌چنانی و بزرگ به دست آوردیم. فلسفه برگزاری یادواره شهدا یک فلسفه تاریخی دارد، فلسفه برگزاری این یادواره‌ها زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهداست.
ایشان همچنین گفت :ما باید برای همیشه فرهنگ عاشورا را زنده نگه داشت تا حقیقت معنویت زنده بماند و در این راه باید خون‌ها و جان‌ها فدا کرد،ما هم در احیا این فرهنگ تلاش‌ها و هزینه‌های زیادی تقدیم کردیم به این سادگی‌ها نبوده ما امروز انقلابی احیا کرده‌ایم که دشمنان اصرار به انکار آن دارند،احیا فرهنگ ایثار و شهادت چیزی است که ما باید با هرچه تلاش بیشتر انجام دهیم.
در ادامه حسینی گفت: از زمان قاجار تا پهلوی مقداری زیادی از خاک این کشور را جدا کردند و این افتخار برای فرهنگ ایثار و شهادت و این مملکت ماندگار شد که یک وجب خاک این کشور را به هیچ اجنبی ندادیم.
 

گفتنی است سی‌امین یادواره شهدای 61 شهید گران‌قدر شهر درق با حضور خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، مردم ولایت مدار شهر درق و مسئولین استانی، مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران خراسان شمالی سید عابس حسینی در محل مسجد حضرت امام (ره) شهر درق برگزار شد.
 
کد مطلب: 245419
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...