داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
سفر یک روزه مدیرکل بنیاد شهید به شهرستان بشاگرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶
سفر یک روزه مدیرکل بنیاد شهید به شهرستان بشاگرد
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز پنجشنبه مصادف با 20 اردیبهشت ماه 97 پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان ، حدادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و قدوسی رئیس بنیاد شهید شهرسان میناب در راستای اجرای طرح سپاس دیدار و دلجویی از خانواده های شاهد و ایثارگر طی سفر یک روزه به شهرستان بشاگرد که در فاصله 260 کیلومتر مرکز استان واقع گردیده عزیمت نموده اند .
پاکدامن در این سفر از جمعی از خانواده های شاهد و ایثارگر در منزل دیدار نمودند .وی در این دیدارها گفت : شهرستان بشاگرد در دوران 8 سال دفاع مقدس 28 شهید و 3 جانباز و 8 آزاده تقدیم انقلاب و نظام جمهوری ایران نمودند .
وی گفت : رزمندگان اسلام از آنجا که دفاع در برابر تهاجم بعثیان را مقدس و فی سبیل الله می دانستند و کشته شدن در این راه برای خود مرگی سعادت آفرین و افتخار آمیز ارزیابی می کردند .نه تنها از دادن جان دریغ نمی ورزیدن بلکه شیفته آن بودند . خاطرات – مصاحبه ها – وصیت نامه ها و گزارش ها تجلی گر این شیفتگی اند و بی تردید اگر در دفاع مقدس ، روحیه شهادت طلبی بر مدافعان حاکم نبود و اگر نبودند رزمندگانی که گرامی ترین سرمایه خود را مشتاقانه و به سهولت در راه خدا نثار کنند ، سرنوشت دیگری برای جنگ تحمیلی رغم می خورد ، مردم کشور عزیزمان برای دفاع از نظام اسلامی ایران و حفظ و حراست از ارزشهای الهی سر و پا نشناخته و در میدان نبرد حق علیه باطل و حکومت فاسد و ظالم بعثت عراق حضور جدی ، مشتاقانه و آگاهی و بصیرت داشتند . و سپس در ادامه سفر از مقبره شهید محمدی که در حال مرمت و بهسازی بود بازدید نمودند .
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 245497
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...