داخلی صفحه همدان خبر
 
برگزاری مراسم گلشن وحی با عنوان تجليل از برگزيدگان شاهد ايثارگر استان همدان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۴
مراسم گلشن و حي با عنوان تجليل از برگزيدگان شاهد ايثارگر شرکت‌کننده در مسابقات قرآن شهرستاني و استاني روز شنبه 22 اردیبهشت‌ماه در سالن مجتمع ايثار برگزار شد.
برگزاری مراسم گلشن وحی با عنوان تجليل از برگزيدگان شاهد ايثارگر استان همدان
 
به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان، مراسم گلشن و حي با عنوان تجليل از برگزيدگان شاهد ايثارگر شرکت‌کننده در مسابقات قرآن شهرستاني و استاني روز شنبه 22 اردیبهشت‌ماه در سالن مجتمع ايثار برگزار شد. در اين مراسم كه با حضور عارف مدیرکل بنياد شهید و امور ایثارگران استان همدان، صفدريان رئيس بنياد شهيد شهرستان، صديق رئيس بنياد قرآن و ۱۲۰ نفر از شرکت‌کنندگان  حضور داشتند.
در این مراسم به ۱۱۳ نفر از نفرات برتر اين مسابقات در رشته‌های تفسير، مفاهيم، حفظ و قرائت جوايزي با لوح تقدير اهدا شد. صفدريان ضمن عرض خوش‌آمد گويي، انس خانواده‌ها با قرآن را ادامه اهداف عالیه شهدا و عمل به وصاياي آنان برشمرد و اظهار داشت زندگي كه با قرآن و عمل به آن  همراه باشد به سعادت ختم می‌شود.
 اجراي تواشيح و سرود، پخش كليپ قرآني و سخنان مقام معظم رهبري در خصوص شهيد چیت‌سازیان و اجراي قرائت قرآن توسط آقاي حسين بيات نوجوان ۱۲ ساله حافظ كل قرآن از برنامه‌های  ديگر اين مراسم بود.


کد مطلب: 245586
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...