مراسم غبارروبی و عطرافشانی نمازخانه ستاد مرکزی بنیاد برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲
مراسم غبارروبی و عطرافشانی نمازخانه ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور جمعی از مدیران و کارکنان ستاد مرکزی در آستانه ماه مبارک رمضان برگزار شد.
مراسم غبارروبی و عطرافشانی نمازخانه ستاد مرکزی بنیاد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسن هنرمند مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 97 پس از برگزاری نماز ظهر و عصر و در مراسم غبارروبی و عطرافشانی نمازخانه‌ ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ماه‌های رجب و شعبان در واقع موقعیتی را برای مؤمنین ایجاد می‌کنند تا با راز و نیاز و دعا روح خود را پاکیزه کنند و برای ورود به ماه مبارک رمضان آماده شوند.
وی افزود: مساجد همواره پایگاه‌های پاکی و تزکیه مسلمانان بوده‌اند و آبادانی مساجد نشان‌دهنده میزان ایمان افراد است. در روایات مسجد خانه مؤمنان معرفی‌شده است و هر مؤمنی باید همان‌طور که خانه خود را پاکیزه نگه می‌دارد، نسبت به مساجد نیز همین حساسیت را داشته باشد.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان تصریح کرد: غبارروبی مساجد سنت بسیار خوبی است که مساجد را همانند دل‌ها برای ماه مبارک رمضان پاکیزه و آماده می‌کند.
گفتنی است این مراسم در ایام پیش از ماه مبارک رمضان در سایر نمازخانه های بنیاد شهید و امور ایثارگران در سراسر کشور نیز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245681