داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر روحیه بخش است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده زکریا رضاصفت،جانباز آزاده متوفی،با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران حق بزرگی بر گردن همه ما دارند، اظهار کرد: ملت ایران ملت قدردانی نسبت به شهدا و ایثارگران و خانواده‌ معظم آنان هستند.
 
به گزارش ایثار گیلان ،پاکاری دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر را روحیه بخش دانست و افزود: احترام جامعه نسبت به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس نشان می‌دهد که ملت ایران زنده و قوی است و پای عهد و آرمان خود نسبت به انقلاب و ارزش های اسلامی ایستاده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، با بیان اینکه دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران یک وظیفه است و حداقل کاری است که باید همه مسئولان انجام دهند، خاطرنشان کرد: امیدواریم توفیق خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران را نه به معنای مادی، بلکه به معنی قدرشناسی داشته باشیم.
این مقام مسئول، ایثار جان در راه عقاید و دفاع از میهن با تحمل سختی ها را یک افتخار بزرگ دانست که نصیب هر کسی نمی شود و گفت: شهدا و ایثارگران رسالت خودشان را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به انجام رساندند و همواره از نظرگاه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در یاد و خاطره ملت ایران می مانند.
پاکاری، با تاکید بر لزوم تداوم راه شهدا و ایثارگران، یادآور شد: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن می باشد.
در ادامه مدیرکل بنیاد استان از سه خانواده معظم شهید دیگر نیز دیدار و سرکشی نمود.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 245684
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...