داخلی صفحه گیلان خبر
 
بازدید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در مدرسه ابتدایی شاهد امام صادق ع رشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶
روز یکشنبه 23 اردیبهشت و در آخرین روزهای سال تحصیلی 97 _ 96 ،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان از مدرسه ابتدایی امام صادق ( ع ) بازدید کرد.
 
به گزارش ایثار گیلان، عبداله پاکاری با حضور در مدرسه شاهد امام جعفر صادق ناحیه دو رشت از نزدیک با فعالیت های این مدرسه آشنا شد.
پاکاری در جلسه تجلیل از معلمان مدرسه امام صادق ( ع ) گفت: نگاه ویژه به آموزش و پرورش و تربیت صحیح نسل آینده ساز باعث سعادت جامعه می شود.
مدیرکل بنیاد استان گیلان با اشاره به اهمیت همکاری خانه و مدرسه در نظام تعلیم و تربیت گفت:خانه و مدرسه شکل دهنده شخصیت دانش آموزان است و بخشی از شخصیت دانش آموزان توسط معلمان پرورش داده می شود.
گفتنی است مدرسه شاهد امام صادق ( ع ) دارای 13 کلاس و 384 دانش آموز است.
همچنین مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و آموزش و پرورش استان گیلان در این مدرسه از زهرا ایمان پور"فرهنگی شاغل" و همسر اولین شهید مدافع حرم در گیلان تقدیر کرد.
مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز با حضور در این مدرسه ابتدایی ضمن تشکر از زحمات معلمان این واحد آموزشی گفت:حل بسیاری از مسائل و مشکلات مدارس در گفت و شنود با معلمان و حل و فصل و فلسفه حضور مدیران ستادی در مدارس دانست.
وی افزود: در برنامه های راهبردی هر چه شکاف های آموزشی و رفاهی در زندگی معلمان کم شود می تواند به فرآیند آموزش و پرورش و حسن عملکرد آن خوش بین باشیم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در ادامه اعتماد را گوهری دانست که باعث تقویت سیستم اداری و آموزشی می شود.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 245736
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...