داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد در جمع فرزندان شهیدان مدافع حرم تیپ فاطمیون گفت:
فرهنگ ایثار و شهادت در حال گسترش جهانی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت الگویی برتر برای خودسازی است گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در حال گسترش جهانی است.
فرهنگ ایثار و شهادت در حال گسترش جهانی است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان مراسم جشن تولد فرزندان شهدای مدافع حرم فاطمیون متولدین اردیبهشت شنبه 23 اردیبهشت‌ماه هم‌زمان با ایام مبارک ماه شعبان به همت سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز، سردار ابوالفضل اسلامی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و فرزندان شهدای مدافع حرم افغانستانی در محمد شهر کرج برگزار که در طی آن بچه‌های شهدای مدافع حرم تولد خود را در کنار یکدیگر جشن گرفتند.
ابراهیم طاهرنژاد در حاشیه‌ی این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران علی‌الخصوص شهدای قهرمان مدافع حرم تیپ فاطمیون بابیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت الگویی برتر برای خودسازی است گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در حال گسترش جهانی است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه مبارزه علیه گروهای تکفیری مصداق عینی جنگ علیه حق و علیه باطل است گفت: وحدت و هم‌دلی مسلمانان برعلیه باطل سبب شده تا جهان اسلام یکدل در مقابل گروهای تکفیری علی‌الخصوص شجره ملعونه داعش به‌خوبی ایستادگی کند و از حرم اهل‌بیت دفاع می‌کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: شجاعت و ازخودگذشتگی‌های لشگر فاطمیون زبانزد خاص و عام است و تاکنون شهدای زیادی را هم درراه دفاع از حرم حضرت زینب (س) تقدیم کرده‌اند.
طاهرنژاد در پایان تأکید کرد: حضور فاطمیون در سوریه حامل این پیام است که برای اسلام، مرزهای جغرافیایی معنایی ندارد و هر جا مسلمانان و محبان اهل‌بیت (ع) درخطر باشند، باید به یاری آنان شتافت، لذا فاطمیون با این پیمان در عمل با خون خود امضاء کردند که تا آخرین لحظه پای آن بمانند.
سردار مولایی نیز در حاشیه این گفت: اگر امروز ما امن‌ترین کشور خاورمیانه هستیم و با آرامش در کنار خانواده‌هایمان زندگی می‌کنیم و باعزت و سربلندی در ایران اسلامی زندگی می‌کنیم همه مدیون رشادت و جوان مردی مردان بزرگی است.
وی افزود: ما توفیق داریم که میزبان جمعی از خانواده‌های شهدای تیپ‌های فاطمیون باشیم و برای فرزندان این شهدا جشن تولدی را در ایام ماه مبارک شعبان برگزار کنیم تا فرزندان این شهدا بدانند که ما قدردان این رشادت‌ها هستیم.
فرمانده سپاه استان البرز تأکید کرد: برگزاری این مراسم‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است، به‌ویژه شهدای تیپ‌های فاطمیون که شهدا مظلومی هستند.
گفتنی است در پایان به تعدادی از فرزندان شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون هدایایی اهدا گردید.
 
کد خبر 97/76
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 245784
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...