رسیدگی به 1298 پرونده در کمیسیون پزشکی بنیاد در 4 استان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های خوزستان، مازندران، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی و رسیدگی به پرونده حدود 1298 متقاضی در این استان‌ها خبر داد.
رسیدگی به 1298 پرونده در کمیسیون پزشکی بنیاد در 4 استان
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا طائبی با اشاره به درخواست برگزاری کمیسیون پزشکی در استان‌های مختلف کشور گفت: کمیسیون پزشکی در تاریخ 21 و 22 اردیبهشت ماه در استان خوزستان و طی ۸ جلسه با حضور متخصصین مربوطه متشکل از متخصص ارتوپدی، جراحی عمومی، جراح مغز و اعصاب، داخلی، اعصاب و روان و ENT در شهرستان اهواز برگزار شد و در این مدت ۴۰۸ نفر متقاضی تحت ویزیت قرار گرفتند.
وی در خصوص برگزاری این کمیسیون در استان مازندران گفت: کمیسیون پزشکی در این استان نیز در تاریخ 17 اردیبهشت و طی ۴ جلسه برگزار شد که در این جلسات پرونده ۲۰۳ نفر بررسی شد و افراد مورد ویزیت قرار گرفتند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: با توجه به درخواست استان آذربایجان شرقی مبنی بر برگزاری کمیسیون نیز این کمیسیون در تاریخ 21 و 22 اردیبهشت ماه در شهر تبریز برگزار شد که در این مدت طی ۸ جلسه با حضور متخصصین مربوطه تعداد ۴۳۸ نفر متقاضی تحت ویزیت و بررسی قرار گرفتند.
طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی در استان خراسان رضوی نیز گفت: با توجه به درخواست این استان مبنی بر برگزاری کمیسیون حالت اشتغال، این کمیسیون در تاریخ 21 اردیبهشت ماه طی ۴ جلسه با حضور متخصصین اعصاب و روان، جراح عمومی و داخلی برگزار شد و در این مدت پرونده ۲۴۹ متقاضی بررسی شد و افراد تحت ویزیت قرار گرفتند.
گفتنی است در این مدت جمعآ پرونده 1298 متقاضی بررسی شد و این کمیسیون در ماه‌های آینده در سایر استان‌های متقاضی نیز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245799