داخلی صفحه سمنان خبر
 
ارتباط محبت‌آمیز با جامعه هدف باید در صدر اولویت‌های بنیاد باشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹
ارتباط محبت‌آمیز با جامعه هدف باید در صدر اولویت‌های برنامه‌ای بنیاد باشد و ایثارگران می‌بایست هر چه شایسته‌تر موردتکریم واقع شوند.
ارتباط محبت‌آمیز با جامعه هدف باید در صدر اولویت‌های بنیاد باشد
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، اولین نشست فصلی معاونان و روسای شهرستان‌های تابعه بنیاد استان سمنان صبح یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۷ با حضور رئیس مرکز حراست بنیاد و هیات همراه برگزار شد. در این نشست ابتدا حجت‌الاسلام فریدون، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان طی سخنانی ضمن اظهار تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و اغتنام فرصت خودسازی، بر حفظ و حراست از بیت‌المال و شناخت حقوق مسلمین تأکید کرد.
در ادامه هریک از معاونان ستاد استان به ذکر گزارش کوتاهی از عملکردها، نقاط قوت و ضعف کاری و مسائل و مشکلات حوزه تخصصی خویش ازجمله مشکل مربوط به ایجاد فرصت‌های شغلی برای کارجویان ایثارگر، ضرورت تداوم آموزش‌های خانواده، لزوم  دقت در بررسی پرونده‌های کمیسیون  مشترک بنیاد، مشکلات بیمه‌ای ایثارگران، مشکل کمبود نیروی انسانی در تشکیلات بنیاد، قوانین چالش‌برانگیز ، عدم پوشش بیمه‌های تکمیلی در بیمارستان‌های دولتی و ... پرداختند.
در بخش پایانی این نشست، قاسمی، رئیس مرکز حراست بنیاد طی سخنانی اهداف اصلی مأموریت‌های استانی را تبادل تجربه، پیشگیری از تنش‌ها، تقویت روابط مجموعه اداری بنیاد با ایثارگران، کاهش فاصله میان ستاد و صف و صیانت از حقوق کارکنان قلمداد کرد و خاطرنشان ساخت:
ارتباط محبت‌آمیز با ایثارگران باید در صدر اولویت‌های برنامه‌ای بنیاد باشد و جامعه هدف می‌بایست درنهایت تکریم، پاسخ درخواست‌های خود را دریافت نماید.
وی در فراز دیگری از سخنان خود بر حفاظت فیزیکی از ساختمان‌های بنیاد، لزوم تداوم آموزش‌های ضمن خدمت، فرهنگ‌سازی و بروز رسانی دانش حرفه‌ای همکاران تأکید کرد و افزود:
امروز زیربنای فعالیت‌ها چنانچه فرهنگی و مبتنی بر دانش، تجربه و نگاه تخصصی باشد بسیاری از مشکلات سازمانی قابل‌حل خواهد بود.
کد مطلب: 245825