داخلی صفحه ایلام خبر
 
رئیس بنیاد ایوان:
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران عید مسئولان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرفراز اوج شادی و عید مسئولان است.
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران عید مسئولان است
 
به گزارش ایثار از «ایوان»، ستار رستمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان در دیدار با تعدادی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان سرفراز شهرستان ایوان گفت: شهدا و جانبازان دوران دفاع مقدس ایثارگران و شهدای راه حق نظام اسلامی هستند که تحت رهبری امام خمینی (ره) با بصیرت پای درراه جهاد و استقامت گذاشته و امروز این عزیزان  واسطه فیض و برکات الهی‌اند.
وی هدف از این دیدار معنوی را تجدید بیعت با آرمانهای شهدا و ارج نهادن به خانواده معظم شهدا عنوان کرد . 
رئیس بنیاد ایوان، شهدا را شمع محفل پرفروغ انقلاب دانست و اظهار داشت: شهدا دانش‌آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند. 
ستار رستمی افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دیدوبازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند. 
وی با تأکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی بیان کرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی هستند. 
رستمی اضافه کرد: امروز خانواده معظم شهدا بادل‌هایی سرشار از ایمان ثابت کرده‌اند که درراه ارزش‌های اسلامی می‌بایست دین خود را ادا نمود و مسئولان نیز بایستی در این مسیر، شأن خانواده معظم شهدا را حفظ کنند. 
رئیس بنیاد ایوان افزود: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده‌های آن بزرگ‌مردان، همان مسیر را باافتخار و سربلندی طی می‌کنند. 
لازم به ذکر است در این دیدارها امید علی سبزی فرماندار ایوان، ستار رستمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ایوان، اسدی جانشین سپاه پاسداران و سایر مسئولان محلی شهرستان ایوان حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245845
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...