داخلی صفحه لرستان خبر
 
فرید مطرح کرد:
نام‌گذاری یک میدان به نام خرمشهر با هدف ماندگاری حماسه سوم خرداد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۰
معاون فرهنگی سپاه لرستان با بیان این‌که برای بیان تبیین دستاوردها و داشته‌های فرهنگی باید از شیوه‌های مختلف و نوین استفاده کنیم، اظهارکرد: یکی‌از راه‌های ماندگار کردن حماسه سوم خرداد نام‌گذاری یک میدان یا خیابان به نام خرمشهر است
نام‌گذاری یک میدان به نام خرمشهر با هدف ماندگاری حماسه سوم خرداد
 
به گزارش «ایثار لرستان»  ناصر فرید، معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان دیروز دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت در جلسه ستاد بزرگداشت سوم خرداد لرستان که در استانداری برگزار شد، اظهارکرد: دلیل بزرگداشت سوم خرداد این است که در آن ایام خرمشهر همه ایران بود و همه برای آزادسازی خرمشهر تلاش کردند.
وی افزود: متأسفانه در تبیین این حماسه موفق نبوده‌ایم، کمااینکه در مباحث دیگری نیز ازجمله نام‌گذاری معابر و معرفی فرهنگ ایثار و شهادت تلاش خوبی نکرده‌ایم.
فرید گفت: به عنوان مثال سردار شهید بروجردی تنها شهید لرستانی است که در دیار خودش حتی نام یک میدان برای وی نیست در حالی که این شهید بزرگ در سطح کشور بهتر معرفی‌شده است.
معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در ادامه افزود: برای بیان تبیین دستاوردها و داشته‌های فرهنگی باید از شیوه‌های مختلف و نوین استفاده کنیم.
وی اظهارکرد: یکی‌از راه‌های ماندگار کردن حماسه سوم خرداد نام‌گذاری یک میدان یا خیابان به نام خرمشهر است تا آیندگان این حماسه را فراموش نکنند.
انتهای پیام//
کد مطلب: 245846