داخلی صفحه تهران خبر
 
استوری پسر شهید مدافع حرم؛
به نیابت تو آمده‌ام زیارت عشق
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
مهدی زاده‌اکبر فرزند شهید مدافع حرم «علی زاده‌اکبر» در سفر زیارتی خود به مشهد مقدس یادی از پدر شهیدش کرده است.
به نیابت تو آمده‌ام زیارت عشق
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از دفاع پرس، مهدی زاده‌اکبر فرزند شهید مدافع حرم «علی زاده‌اکبر» با حضورش در حرم امام هشتم علی ابن موسی‌الرضا (ع) در استوری اینستاگرامی خود یادی از پدر شهیدش کرده و اینگونه نوشته است: «پدر عزیزم؛ به نیابت تو آمده‌ام زیارت عشق...»
بر پایه این گزارش، شهید «علی زاده‌اکبر» اولین شهید مدافع حرم شهرستان کاشمر و اولین شهید تیپ زرهی 21 امام رضا (ع) است که در 4 خرداد 1355 در روستای اکبرآباد کوه‌سرخ از توابع شهرستان کاشمر متولد شد.
وی بعد از گذراندن دوران دبیرستان و اخذ دیپلم در رشته تجربی در 28 فروردین ماه 1378 وارد سپاه شد. شهید زاده‌اکبر در طول خدمت خود در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توانست با جدیت و پشتکار شایستگی‌های زیادی را از خود نشان دهد، به طوری که در تمام ماموریت‌های حساس از شمال غرب تا جنوب شرق حضور فعال داشته باشد. او در رشته تخریب و انفجارات جزو نفرات برتر بود.
با تحولاتی که در کشور سوریه رخ داد و به خطر افتادن ارزش­‌ها و مبانی اسلامی و انسانی برای انجام عملیات مستشاری عازم سوریه شد. این سرباز فداکار ولایت در 28 مردادماه 1392 در راه دفاع از حرم حضرت زینب (س) شهد شیرین شهادت را نوشید و مهمان سفره سید و سالار شهیدان شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245859
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...