داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: مددکاران بنیاد یاور امین جامعه ایثارگری هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در جمع مددکاران این استان گفت: مددکاران بنیاد یاور امین جامعه ایثارگری هستند که خانواده شهدا و ایثارگران انتظار رسیدگی به مشکلاتشان را از آن‌ها دارند.
مدیرکل بنیاد یزد: مددکاران بنیاد یاور امین جامعه ایثارگری هستند
 
به گزارش «ایثار یزد» همایش آموزشی مددکاران اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دوشنبه 24 اردیبهشت با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
احمد ابراهیمی در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران حوزه مددکاری و مشاوره بنیاد گفت: مددکاران بنیاد یاور امین جامعه ایثارگری هستند که خانواده شهدا و ایثارگران انتظار رسیدگی به مشکلاتشان را از آن‌ها دارند.
وی با اشاره به جایگاه مهم نهاد خانواده تصریح کرد: جامعه سالم از دل خانواده‌های سالم و معتقد که توجه به مسائل مختلف اخلاقی و اجتماعی را در برنامه دارند، بیرون می‌آید.
ابراهیمی هدف از خلقت را رسیدن انسان به کمال دانست و افزود: کمال انسان و جانشین خدا در زمین بودن و کسب سعادت اخروی هدف غایی خلقت انسان است و ما باید با برنامه‌ریزی مناسب و اجرای برنامه‌های آموزشی مختلف دستیابی به این مهم را تسهیل کنیم.
مدیرکل بنیاد یزد جایگاه مددکاران به‌عنوان رسولان بنیاد را موردتوجه قرارداد و اضافه کرد: مددکاران با حضور در منازل شهدا، جانبازان و آزادگان مسائل و مشکلات را از نزدیک لمس می‌کنند و لازم است با راهکاری مناسبت به مسئولان بنیاد برای حل آن‌ها ارائه دهند.

 
کد مطلب: 245860