داخلی صفحه تهران خبر
 
سردار باقرزاده:
صداوسیما نقش بسزایی در انعکاس دفاع مقدس در جهان دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹
فرمانده کمیته جست‌جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: صداوسیمای جمهوری اسلامی تاثیر بسیار زیادی در رساندن مفاهیم مهم دوران دفاع مقدس به جهان دارد.
صداوسیما نقش بسزایی در انعکاس دفاع مقدس در جهان دارد
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از دفاع پرس، سردار سیدمحمد باقرزاده فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، با حضور در معاونت برون‌مرزی صداوسیما، از بخش‌های مختلف این معاونت همچون شبکه‌های سحر، الکوثر، العالم، اداره کل خبر و تفسیر، خبرگزاری ایران‌ پرس و سایت پارس‌تودی بازدید کرد.
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار خود از معاونت برون‌مرزی با تاکید بر الگوبرداری جبهه مقاومت از هشت سال دفاع مقدس در مقابله با نظام سلطه گفت: صداوسیمای جمهوری اسلامی تاثیر بسیار زیادی در رساندن مفاهیم مهم دوران دفاع مقدس به جهان دارد.
سردار باقرزاده در خصوص رسالت رسانه ملی با محوریت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید کرد: شرایط امروز به گونه‌ای است که حداکثر جریان رسانه‌ای در اختیار نظام سلطه بوده و فقط مقدار کمی از آن در اختیار جریان اصیل اسلامی است و این خود مهمترین دلیل است برای اینکه رسانه‌های جمهوری اسلامی با تلاشی مضاعف در معرفی اسلام و انقلاب اسلامی و ترویج اندیشه‌های رهبر انقلاب و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اهتمام ویژه‌ای ورزند.
وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: هراس و نگرانی استکبار از فعالیت‌های رسانه‌ای جمهوری اسلامی به علت بیداری و روشنگری است که جمهوری اسلامی انجام می‌دهد برای همین همواره شاهد سنگ اندازی‌های رسانه‌های معاند هستیم.
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اهمیت فعالیت برون‌مرزی صداوسیما و تقدیر از همکاران رسانه ملی به ویژه معاونت برون‌مرزی تاکید کرد: شبکه‌های برون‌مرزی با توجه به گستردگی حوزه مخاطبان، باید با هوشمندی، پیام انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان برساند و در معرفی اسلام ناب محمدی همچون سال های گذشته، اهتمام ویژه ای انجام دهد.
سردار باقرزاده در این دیدار که با حضور مدیر روابط عمومی معاونت برون‌مرزی انجام شد، همچنین طرح‌هایی را برای تعمیق روابط و وحدت بین مسلمین و معرفی پیام انقلاب پیشنهاد کرد.
وی تصریح کرد: انتظار می‌رود مسوولان ذیربط در جهت تقویت بودجه و اعتبار بخش برون‌مرزی که در خط مقدم جهاد رسانه‌ای قرار دارد حمایت‌های لازم را به عمل آورند.
سردار باقرزاده در پایان دیدار خود با حضور در جوار شهدای گمنام سازمان صداوسیما با قرائت فاتحه‌ای، به مقام شامخ شهیدان گمنام ادای احترام کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245862