داخلی صفحه ایلام خبر
 
نماینده ولی‌فقیه در استان:
خانواده شهدا و ایثارگران شایسته بهترین خدمات هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام گفت: به خاطر رشادت و از خود گذشتگی‌های خانواده شهدا و ایثارگران، این عزیزان شایسته بهترین خدمات هستند.
 
به گزارش ایثار از «ایلام» حجت‌الاسلام و المسلیمن لطفی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از خانواده شهدا و ایثارگران استان دیدار کردند.
نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار داشت: همه ما مدیون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه‌های مختلف مرهون خون پاک شهداست.
لطفی گفت: از والدین شهدا می‌توان درس‌های زیادی گرفت که صبر، بندگی، ایثار، عشق و اسلام مداری ازجمله آن‌ها است.
امام‌جمعه ایلام افزود: خانواده معظم شهدا دارای مقام و منزلت ویژه‌ای در نزد خداوند متعال و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
وی خاطرنشان کرد: مأموریت بنیاد شهید و امور ایثارگران حراست از انقلاب، خون شهیدان و ذخیره‌های شهیدان است و خدمت‌رسانی این نهاد مانند مدالی برای خادمان این عرصه است.
سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد ایلام نیز بابیان اینکه ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است، افزود:صبر و تحمل و فداکاری جانبازان و خانواده آنان بسیار بزرگ و غیرقابل‌توصیف است.
رستمیان ادامه داد: شهدا باروحیه‌ی ایثارگری و شجاعتی که داشتند از تعلقات دنیوی گذشتند و به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل رفتند تا از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب حراست کنند.
وی از جان گذشتن برای اعتقاد و باور را تنها به حرف ندانست و اظهار داشت: همه انسان‌ها سرانجام می‌میرند اما شهادت برای انسان‌هایی است که گلچین می‌شوند و هرکجا که رسم عاشقی باشد می‌روند و مرزها عشق و دلدادگی را پشت سر می‌گزارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245912
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...