داخلی صفحه تهران خبر
 
سردار باقرزاده:
جوانان فلسطینی خواب را از چشمان ساکنان سفارت جدید آمریکا خواهند ربود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: جوانان فلسطینی طی روزها و شب‌های آینده خواب را از چشمان سران رژیم جعلی اسرائیل و ساکنان سفارت جدید آمریکا خواهند ربود.
جوانان فلسطینی خواب را از چشمان ساکنان سفارت جدید آمریکا خواهند ربود
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از تسنیم، با اوج گرفتن انتفاضه جدید ساکنان غزه و فلسطین علیه اشغالگران صهیونیستی که همزمان با تأسیس سفارت جدید آمریکا در قدس شریف آغاز شد و طی آن صهیونیست‌ها دست به کشتار وسیع فلسطینی‌ها زدند، سردار سیدمحمد باقرزاده فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با تسنیم، ضمن محکوم کردن جنایت اخیر صهیونیست‌ها، گفت: مسئولیت سران رژیم صهیونیستی و فرماندهان آن در قبال ارتکاب نسل‌کشی مردم غزه در روز دوشنبه اخیر آن‌قدر روشن و واضح است که نیاز به اثبات در هیچ دادگاهی ندارد، از این رو اگر در سازمان ملل متحد اندکی تعهد و وجدان وجود داشته باشد باید از امروز جنایتکاران جنگی اسرائیلی را تحت تعقیب قرار دهند.
وی در ادامه تصریح کرد: اتحادیه کشورهای عربی که معمولاً ادعای عروبیت او گوش فلک را کر می‌کند باید امروز نشان دهد چه توصیه‌ای برای سران کشورهای عربی و در رأس آن عربستان سعودی دارد.
سردار باقرزاده افزود: وجدان‌های آگاه بشری در سراسر جهان نباید این بار معطل تهیه گزارش‌های طولانی و بی‌خاصیت کمیته‌های حقیقت‌یاب و غیرمؤثر در اقدام قضایی شود، بلکه رأسا در هر جای عالم که می‌تواند به منافع رژیم جعلی و ظالم صهیونیستی ضربه وارد کنند، ضربات خود را وارد نمایند.
فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح همچنین پیش‌بینی کرد: جوانان فلسطینی طی روزها و شب‌های آینده خواب را از چشمان سران رژیم جعلی اسرائیل و ساکنان سفارت جدید آمریکا خواهند ربود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245934