رئیس بنیاد تربت حیدریه
یادواره شهدای رمضان در ماه خدا برگزار می شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران تربت حیدریه ویزه برنامه های ماه رمضان را اعلام کرد و گفت: دیدار با ایثارگران، برگزاری یادواره شهدای رمضان و جلسات قرآن از مهم ترین برنامه ها مبارک رمضان است.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، محمد حسینعلی زاده با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان  ویژه برنامه های ماه خدا را اعلام کرد و گفت:  کارمندان بنیاد شهید و امورایثارگران تربت حیدریه با تطهير و عطرافشاني نمازخانه اين اداره به استقبال ماه مبارك رمضان رفتند.
وی تصریح کرد: اگر بخواهیم در یک جمله ماه رمضان را تعریف کنیم ماه فرصت‌ها و ماه مهماني خداست و بايد از اين فرصت بوجود آمده نهايت بهره را برد.
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران تربت حیدریه ادامه داد: اگر از این فرصت بتوانیم درست استفاده کنیم یک ذخیره‌ی عظیم و بسیار ارزشمندی در اختیار ما خواهد بود و به فرموده رسول مکرم اسلام كه فرمود: این ماهی است که شما در این ماه دعوت شده‌اید به میهمانی الهی.
محمد حسينعلي‌زاده در ادامه با اشاره به شهدايي كه در ماه رمضان شهيد شدند، اظهار داشت: شهادت مفهوم عجیب و مقوله‌اي عمیق است و شهادت یعنی یک معامله دوجانبه‌ی بی دغدغه‌ی با خدا متعال ‌و بر ما است که در ماه مبارک رمضان ماه خدا همه شهدا را یاد کنیم، چرا که شهدا با دهان روز و با لب تشنه در مقابل کفر در هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند تا یک وجب از خاک میهن اسلامی به دست دشمن نیوفتد و امروزه صاحب اصلی این مرز و بوم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستند.
وی در پایان اعلام کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران با حضور مسئولین، برگزار جلسات قرآنی ویژه بانوان ایثارگر و یادواره شهدای رمضان در روستاها از دیگر برنامه های این ماه مبارک است.
انتهاي پيام/

 
کلمات کليدی: تربت حیدریه، یادواره شهدای رمضان،
کد مطلب: 245946
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...