صبر و بردباری مادران شهدا قابل تحسين است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۹
مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصريح كرد: صبر و بردباری مادران شهدا قابل تحسين است و امروز بايد توصيه های خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را به عنوان يك راهبرد مسير زندگي خود قرار دهيم.
صبر و بردباری مادران شهدا قابل تحسين است
 
به گزارش «ايثار»، حسين پاكدل مشاور عالی و دستيار ویژه ریيس بنياد شهيد و امور ايثارگران پيش از ظهر امروز سه شنبه 25 اردیبهشت در گردهمايی رؤسای كميته ايثارگران ادارات كل ثبت احوال كشور كه با حضور هدایت مظلومی مديركل بنياد مازندران در مجتمع وزارت كشور در ساری برگزار شد، گفت: همه بايد تلاش كنيم مشكلات و احتياجات مردم برآورده شود تا در روز قيامت سربلند باشيم و در نزد مردم عزيزمان كه جزو بهترين مردم دنيا هستند، شرمنده نشويم.
وی افزود: شما عزيزان كه در كميته ايثارگران به ايثارگر خدمت می كنيد از همه خدمت ها افضل هستید، چون شهيد افضل افراد جامعه است.
وی اظهار داشت: والدين شهدا و ايثارگران گرانبهاترين و عزيزترين كسان خود را تقديم انقلاب كردند كه نمونه بارز اين فداكاری و ايثار را در وجود مادر صبور و شجاع شهيد مدافع حرم «محمود رادمهر» و همه مادران شهدا شاهد هستيم.
وی تصريح كرد: صبر و بردباری مادران شهدا قابل تحسين است و امروز بايد توصيه های خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را به عنوان يك راهبرد مسير زندگی خود قرار دهيم.
وی با اشاره به اينكه ايثارگران شايسته بهترين خدمت هستند، اظهار کرد: خوشا به حال شما كه مشغول خدمت به ايثارگران هستيد و از دعای خير خانواده های شهدا و ايثارگران برخوردار خواهيد شد.
وی با بيان اينكه فرهنگ ايثار و شهادت نه تنها يك امر اخلاقی بلكه يك ضرورت است و كشوری كه در آن فرهنگ ايثار و شهادت حاكم باشد آن جامعه تا ابد بيمه خواهد شد، افزود: اقتدار، امنيت، توسعه و پيشرفت امروز ما محصول نهادينه شدن فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه اسلامی است.
مشاور عالی و دستيار ارشد ریيس بنياد شهید و امور ایثارگران تصريح كرد: اگر امروز كشور در مقابل توطئه ها و هجمه های ابرقدرت ها و دشمنان نظام و انقلاب، ايستادگی می کند، به بركت خون شهدا، فرهنگ ايثار و شهادت، فرهنگ عاشورايی و هدايت مقام معظم رهبری است.
گفتنی است، در اين گردهمايی سند هويتی شهيد مدافع حرم «محمود رادمهر» رونمايی شد.
انتهای پيام/
کد مطلب: 245965