کسب رضای خدا اصلی‌ترین محور زندگی شهدا بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸
امام‌جمعه شهرستان ورزقان در دیدار با خانواده‌های معظم شهدای بخش خاروانا گفت: شهدا هستی خود را با خدای خویش معامله کردند و بهشت بهای این سودای خالصانه است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، حجت‌الاسلام مسعود مهدوی امام‌جمعه شهرستان ورزقان گفت: اصلی‌ترین و مهم‌ترین محور زندگی شهدای والامقام کسب رضایت خداوند متعال بود.
وی مقام شهدا و ایثارگران را بسیار ارزشمند و بزرگ خواند و اظهار داشت: شهدا هستی خود را با خدای خویش معامله کردند و خداوند نیز به ‌واسطه پاداشی که وعده داده است بهشت را به آنان عطا می‌کند.
حجت‌الاسلام مهدوی به رسالت سنگین جامعه در قبال خون شهدا اشاره کرد و افزود: ترسیم و تبیین سیره و روش زندگی شهدا، از نیازهای امروز جامعه است که باید جوانان را به این مسیر هویت‌بخش هدایت کرد.
گفتنی است؛ امام‌جمعه ورزقان در سفر یک‌روزه خود به بخش خاروانا از توابع شهرستان ورزقان با خانواده‌های معظم شهدای روستاهای آستمال، جوشین، سرکش و سقای دیدار و با آنان گفتگو کرد.
یادآوری می‌شود؛ در این دیدارها که فرمانده سپاه ورزقان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر نیز حضور داشتند با اهدای لوح سپاس از صبر و استقامت خانواده‌های معزز شهدای بخش خاروانا قدردانی شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245973
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...