داخلی صفحه یزد خبر
 
انتخابات خانه نور در یزد برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۸
نماینده خانه نور در یزد در جریان انتخابات جانبازان روشندل استان انتخاب شد.
انتخابات خانه نور در یزد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار یزد» در جریان انتخابات روز سه‌شنبه 25 اردیبهشت جانبازان روشندل استان نماینده خانه نور در یزد انتخاب شد.
 رئیس هیئت‌مدیره خانه نور کشور  در این نشست  گفت:  جانبازان روشن‌دل، چشم‌وچراغ ملت ایران هستند که با نثار بخشی از وجود ارزشمند خود درراه اعتلای میهن اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخار آفریدند.
امیر عقیقی تصریح کرد: عموم ایثارگران هر یک به‌نوبه خود تلاش و مجاهدت کردند و برای استقلال ایران و پایدار ماندن دین مبین اسلام از هیچ کوششی دریغ نکردند.
 عقیقی از جانبازان خواست برای بررسی مسائل و مشکلات خود هرماه یک جلسه‌ای برگزار کنند و با دیدوبازدید از هم در جریان مسائل و مشکلات همنوعان ایثارگر خود قرار گیرند.
 در این مراسم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از رشادت‌ها و ایثارگری جانبازان بصیر در دفاع مقدس قدردانی کرد.
احمد ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود از همسران جانبازان که با تلاش شبانه‌روزی خود در خدمت همسران جانباز خود هستند و پرستاری آن‌ها را بر عهده‌دارند تشکر کرد.
وی خاطرنشان کرد: نعمت بینایی قطعاً یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌های خداوند است لکن جانبازان روشندل عزیز ما بخشی از اعضای خود را پیش از خود به بهشت فرستادند و آنجا بینای واقعی خواهند بود هرچند که در این دنیای نیز همین وصف رادارند.
در  این مراسم  رضا دهقان سانیجی جانباز بصیراستان یزد از سوی جانبازان به‌عنوان نماینده جانبازان خانه نور استان انتخاب شد.
 
کد مطلب: 245975
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...