داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: برنامه ریزی اساس کار بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۲
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد در جمع کارشناسان اداری مالی گفت: برنامه ریزی اساس کار بنیاد در سال جاری خواهد بود که تلاش و همت مضاعف شما را برای نیل به این هدف مهم می طلبد.
مدیرکل بنیاد یزد: برنامه ریزی اساس کار بنیاد است
 
به گزارش «ایثار یزد» همایش کارشناسان اداری مالی بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد روز سه‌شنبه 25 اردیبهشت با حضور مدیرکل بنیاد یزد برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این مراسم خطاب به کارشناسان اداری مالی گفت: برنامه‌ریزی اساس کار بنیاد در سال جاری خواهد بود که تلاش و همت مضاعف شمارا برای نیل به این هدف مهم می‌طلبد.
احمد ابراهیمی توکل به خدای متعال و تلاش مستمر را لازمه دست‌یابی به اهداف تعیین‌شده دانست و افزود: همه ما باید به این دو اصل اساسی برای پیشبرد اهداف توجه کنیم.
وی رضایت جامعه هدف را اولویت اصلی بنیاد در کنار کسب رضایت خداوند متعال دانست و تصریح کرد: جلب این رضایت جز در سایه تلاش مستمر و پیگیر و وحدت و همدلی بخش‌های مختلف بنیاد محقق نخواهد شد.
ابراهیمی رعایت اصل صرفه‌جویی با توجه به شرایط کنونی کشور را ضروری دانست و گفت: نظارت بر اجرای صحیح برنامه‌های اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین مسئولیت‌های حوزه اداری مالی است.
 
کد مطلب: 245977
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...