داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی یزد:
پویایی سازمان در سایه انگیزه و شادابی کارکنان محقق می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۲
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد: پویایی سازمان در سایه انگیزه و شادابی کارکنان محقق می‌شود.
پویایی سازمان در سایه انگیزه و شادابی کارکنان محقق می‌شود
 
به گزارش «ایثار یزد» معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد روز چهارشنبه 26 اردیبهشت در گفتگو با «ایثار» گفت: پویایی سازمان در سایه انگیزه و شادابی کارکنان محقق می‌شود و تلاش ما بر این استوار است که بتوانیم زمینه را برای دست‌یابی به این مهم فراهم کنیم.
محمدحسین علمدار افزود: با توجه به کاهش شدید نیروی انسانی براثر بازنشستگی تعداد زیادی از خادمین شهدا و کاهش منابع مالی ما تلاش می‌کنیم با ارائه خدمات رفاهی تفریحی برای کارکنان بنیاد ضمن جبران این نقیصه نسبت به ایجاد نشاط و شادابی در بین همکاران اقدام کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سؤال که این مشکلات چه تأثیری بر ارائه خدمات به جامعه ایثارگری داشته است، تصریح کرد: با توجه به تعهد و تخصص که لازم کار در بنیاد است، هرچند باهدف مطلوب فاصله‌داریم ولی همکاران ایثارگر ما این نقص را با تلاش مضاعف و پیگیر جبران کرده‌اند.
علمدار موفقیت‌های خادمین شهدای یزد در بخش‌های فرهنگی ورزشی به‌ویژه مسائل قرآنی شایسته تقدیر دانست و اضافه کرد: کارکنان بنیاد علی‌رغم اینکه ازلحاظ جمعیتی در جایگاه پایینی قرار دارند ولی در هر زمینه‌ای ورود کرده‌اند برای استان افتخار آفریده‌اند که موفقیت در مسابقات کشوری قرآن کریم و کسب عناوین برتر در مسابقات ورزشی از آن جمله است.
وی در پایان گفت: ما همواره تقویت روحیه نشاط و شادابی همکاران را موردتوجه قرار داده‌ایم و برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی را در طول سال اجرا می‌کنیم.
 
کد مطلب: 245985
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...