داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار عمومی مدیرکل بنیاد شهید استان با فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵
دیدار عمومی مدیرکل بنیاد شهید استان با فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز دوشنبه مصادف با 25 اردیبهشت ماه 97 پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در یک دیدار عمومی با جمعی از فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه ها که به مرکز استان عزیمت نموده بودند بصورت چهره به چهره  ملاقات نمودند .
پاکدامن در این ملاقاتها ضمن قبولی طاعات در ماه های رجب و شعبان و تبریک فرا رسیدن حلول ماه مبارک رمضان گفت : شما سرمایه های گرانبهای انقلاب و این یادگاران معلمین جاوید دانشگاه عشق و شهادت هستید . که فرد فرد شما عالم و متخصصی متعهد برای اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و اله و سلم و مبارزی سرسخت علیه اسلام آمریکایی و مرفهین و پرچمدار وفاداری برای ایثارگران و شهیدان خود باشید و بتوانید با چراغ علم و عمل و تقوی ظلمت نفاق و کج فکری ها و تحجرها و مقدس مابیها را از دامن اسلام بزدائید .
پاکدامن در ادامه سخنانشان اضافه نمود : کارنامه نورانی شهادت و جانبازی عزیزان شما گواه صادقی بر کسب بالاترین امتیازات و مدارج تحصیلی معنوی آنان است که با مهر رضایت خدا امضائ شده است و این کارنامه شما در گرو تلاش و مجاهدت شماست .
پاکدامن گفت : اگر بخواهید عزیز و سربلند باشید باید از سرمایه های عمر و استعدادهای جوانی استفاده کنید و با اراده و عزم راسخ خود به طرف علم و عمل و کسب دانش و بینش حرکت نمایید که زندگی زیر چتر علم و آگاهی آنقدر خاطره آفرین و پایدار است که همه تلخی ها و ناکامیهای دیگر را از یاد می برد .

انتهای پیام./
 
کد مطلب: 245988
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...