نقل و انتقال دستیاران رشته‌های تخصصی پزشکی بالینی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از سایت دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با توجه به راه اندازی سامانه نقل و انتقال دستیاران رشته‌های تخصصی پزشکی بالینی، از ابتدای سال 1397 نقل و انتقال دستیاران از طریق این سامانه صورت می‌گیرد.
نقل و انتقال دستیاران رشته‌های تخصصی پزشکی بالینی
 
به گزارش «ایثار»، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به راه اندازی سامانه نقل و انتقال دستیاران رشته‌های تخصصی پزشکی بالینی، از ابتدای سال 1397 نقل و انتقال دستیاران از طریق سامانه به آدرس http://specialistrransnition.behdasht.gov.ir صورت می‌گیرد و دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی صرفاً درخواست‌های ثبت شده در سامانه را مورد بررسی قرار داده و به مکاتبات در این خصوص ترتیب اثر نخواهد داد.
سامانه مذکور صرفاً در بازه زمانی اول شهریور ماه لغایت پایان مهرماه و نیز اول بهمن ماه لغایت 15 بهمن ماه هر سال جهت دریافت و ثبت درخواست دستیاران فعال است و دانشجویان شاهد و ایثارگر باید طبق فرآیند انتقال دستیار تخصصی بالینی برای ثبت درخواست انتقال خود در سامانه اقدام کنند.
فرآیند انتقال دستیار تخصصی بالینی با ثبت درخواست انتقال توسط دستیار در سامانه آغاز و پس از طی مراحل اجرایی در دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی نهایی می‌شود و اعلام نتیجه نیز از طریق سایت مذکور به متقاضی اعلام می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 245992